Біографія С. Міхалкова, дитячого письменника.

18123Вірші Міхалкова, російського письменника, поета, драматурга, байкаря, видного громадського діяча, автора 2-х гімнів Радянського Союзу і гімну Російської Федерації і до цього дня актуальні, як приклад мистецької творчості і суспільного визнання. Вірші Міхалкова виховали не одне покоління дітей.

Біографія письменника починається з 13 березня 1913 року, коли він народився в Москві, в сім'ї дворян. У 1927 році сім'я переїжджає в Ставропольський край, в м. П'ятигорськ, потім в м. Георгиевськ. У цьому місті і бере початок діяльність майбутнього класика, як літератора. У 1928 році з'явилася його перша публікація – вірші Сергія Міхалкова «Дорога» в журналі «На підйомі».

Майбутній класик закінчив школу в 1930 році, після чого переїхав знову в місто Москву. У Москві працював на Моськворецкий ткацько-обробній фабриці різноробочим, потім в геологорозвідувальній експедиції Ленінградського Геодезичного інституту, і після цього – в газеті «Известія» співробітником відділу.

Біографія Сергія Міхалкова продовжується в 1933 році, коли він стає Членом Московського суспільства письменників. У цей період публікуються вірші Міхалкова в журналах: «Прожектор», «Піонер», «Огоньок», і в таких газетах, як «Правда», «Вечірня Москва», «Известія», «Комсомольська правда». У 1935 році вийшли в публікації відомі вірші Міхалкова «Дядя Стьопа». У 1937 році письменник поступив в Літературний інститут імені A.M. Горького і вступив в члени Союзу письменників Радянського Союзу.

Першу винагороду письменник отримав в 1939 році – Орден Леніна. З 1939 року біографія Сергія Міхалкова оповідає, що він виконував громадянський обов'язок в рядах озброєних сил СРСР. У цей час почалася робота у фронтовому армійському друці.  З 1941 року у важкий час Великої Вітчизняної війни письменник служив військкором газет «Сталінський сокіл» і «У славу Батьківщини» і вірші Міхалкова підтримували військовий дух і патріотизм наших захисників Вітчизни. У цей період Сергій Міхалков написав сценарій до відомого кінофільму «Фронтові подруги». Після Великої Вітчизняної війни вірші Міхалкова визначають наступний етап його творчості.

У 1943 році біографія Сергія Міхалкова продовжується тим, що письменник створює текст до Державного Гімну СРСР, спільно з військовим письменником Георгієм Ель-Регистаном. Згодом, Гімн СРСР отримав другу редакцію автора в 1977 році.

Вочевидь, за ці та інші заслуги в 1993 році письменник був введений до складу Комісії створення гімну Російської Федерації. Втретє Сергій Міхалков став автором тексту Державного Гімну в 2001 році - вже Російській Федерації. У 1962 році Сергій Міхалков стає автором і головним редактором сатиричного кіножурналу «Фітіль».

З під пера вийшли такі вірші Міхалкова, як «Особливе завдання», «Я хочу додому», «Червоний галстук», «Сомбреро», «Що написане пером...», «Всі можуть королі...» і ін.

Автор написав сценарії до таких популярних художніх фільмів як «Велика космічна подорож», «Три плюс два», на вірші Міхалкова написані сценарії до фільмів «Нові пригоди Кота в Чоботях», і безліч мультиплікаційних фільмів.

Загальний тираж творів Сергія Міхалкова, виданих у всьому світі, складає близько 300 мільйонів екземплярів. Щорік вірші Міхалкова та інші його твори друкуються тиражем біля одного мільйона екземплярів!

Біографія Сергія Міхалкова оповідає, що за своє життя письменник був членом Колегії Міністерства культури СРСР, Московської письменницької організації, секретарем правління Союзу письменників СРСР, головою правління Союзу письменників РРФСР, співголовою Виконкому Співтовариства Письменницьких Союзів, Почесним головою Виконкому Міжнародного Співтовариства Письменницьких Союзів.

Сергій Міхалков Герой Соціалістичної праці, лауреат Державних і Ленінських премій. Нагороджений 2-ма бойовими орденами і 6-ю медалями, 4-а орденами Леніна, орденом Жовтневої Революції, орденом Вітчизняної війни I ступеня, 2-я орденами Трудового Червоного Прапора, орденом Дружби народів, орденом Шани, орденом Святого Сергія Радонежського, орденом Святого Благовірного царевича Дмитра, орденом «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня, орденом Святого апостола Андрія Первозваного, орденами і медалями соціалістичних країн. Вірші Міхалкова і сьогодні не втрачають актуальність і користуються великою популярністю серед дорослих та молоді.

Де хто вважає, що краще смокинг купить в москве.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример