orlov

Володимир Натанович Орлов народився 8 вересня 1930 року в місті Сімферополі в родині типографського робітника.

В юнацькі роки він встиг попрацювати слюсарем і матросом, розтирати фарбу художньої майстерні і портняжіл ... При цьому Володя писав стіхі.Первие публікації його віршів стали з'являтися в кримських газетах. Він писалом постійно, навіть коли шив. Довелося сменітьпрофессію.

Володимир пішов працювати в друкарню, потім до редакції євпаторійської газети. Доріс до заступника головного редактора.Его перша книжка дитячих віршів побачила світ в 1958 году.Большой талант дозволив Володимиру Орлову увійти в дитячу літературу відразу, минаючи період учнівства і пошуку свого почерку.

Перші його вірші привіз до Москви Самуїл Маршак, розгледів в рукописі кримського хлопчини, що прийшов до нього в ялтинський Будинок творчості письменників, цілком сформованого поета.Многіе вірші, що увійшли в перші книжки Володимира Орлова, давно вже стали класикою дитячої літератури. перу належать дитячі книги "Хто в домі живе", "Перша доріжка", "Ранковий поїзд", "Якщо ми разом", "Хрюша ображається" - всього близько п'ятдесяти книг, що виходили у видавництвах "Малюк", "Дитяча література", а також на батьківщині поета в Криму. Там же, в Криму, в 1983 році вийшла книга сатиричних і юморістіческіхстіхов поета "Прочитайте дорослим".

Перу Володимира Орлова - драматурга належить близько двох десятків п'єс для лялькових театрів, з яких найвідоміша, "Золоте курча", обійшла майже всі сцени дитячих театрів в Росії і багатьох театрів за рубежом.Владімір Натанович часто виступав і як поет-сатирик. Він був постійним автором знаменитої смуги "Літературної газети" - "12 стільців". Він двічі був лауреатом премії "Золотий Остап". Але ніколи не хизувався своєю ізвестностью.На вірші Володимира Орлова написано чимало популярних пісень для детей.Владімір Натанович блискуче знав російську літературу - і дитячу, і дорослу. Володіючи тонким мовним чуттям і художнім смаком, він віртуозно володів словом і любив словесні ігри.

Володимир Натанович Орлов помер 25 листопада 1999 року в місті Сімферополі. На батьківщині письменника його ім'я носить Кримська республіканська дитяча бібліотека.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример