den-rozhdeniya-borshagovkaЯк організувати найголовніше свято дитинства своїй дитині? Подарунок? Торт?

Адже можна подарувати малюкові незабутнє свято у колі друзів! І ще маленьку чарівну країну мрії, де веселі герої улюблених казок зустрінуть іменинника та захоплять за собою. Дітки разом будуть шукати скарби, рятувати світ, перемагати у змаганнях та святкових конкурсах - робити все, щоб не підвести героїв і проявити всі свої найкращі якості.

І звичайно, не обійтися без торта і подарунків для іменинника! Загасивши всі-всі свічки, отримавши подарунки і привітання, можна всім разом всмак пострибати на дискотеці c лазерним шоу та фонтаном мильних бульбашок. І жодна дитина не піде без кульки-конструктора або забавного аква-гриму - адже це свято дитинства!

А поки дітки веселяться в приміщенні або на відкритому зеленому дворі під наглядом веселих і безжурних аніматорів, батьки зможуть комфортно розміститися і відпочити в окремому залі або на просторому подвір'ї біля мангалу.

Приходьте, у нас нескінченна безліч сценаріїв дитячих свят!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример