detskiy-center-vinnitsaДитячий центр у Вінниці урочисто відкрив двері за адресою вул. Р. Скалецького, 40а, Ленінський район, за ТЦ "Поділля сіті". Довгоочікуване радісна подія відбулося теплим сонячним осіннім днем, 4 жовтня - початок роботи дитячого центру розвитку «Кузя» у Вінниці. На дитячому святі зібралося багато зацікавлених батьків і, звичайно, багато діточок, від найменших в колясочках, до малюків дошкільного віку. Дитяче свято супроводжувалось яскравими музичними номерами, захоплюючими конкурсами та цікавими іграми. Веселий настрій, яскраві сюрпризи дарували всім клоуни - Кузя і Пончик.
А в цей час в самому Центрі педагоги знайомили батьків з програмою розвиваючих занять і правилами відвідування дитячого розвиваючого центру. Батьки ознайомилися з правилами роботи дитячого центру, побачили обладнані кабінети для занять, матеріали та посібники дитячого центру. Найменші відвідувачі із задоволенням проводили час в ігровій кімнаті.
Після завершення свята всі малюки отримали подарунки, а також казковий аквагрим, і в місті потім цілий день можна було бачити дітей, які побували на дитячому святі відкриття центру, з аквагримом на обличчі.

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример