detskiy-center-vinnitsaДитячий центр у Вінниці урочисто відкрив двері за адресою вул. Р. Скалецького, 40а, Ленінський район, за ТЦ "Поділля сіті". Довгоочікуване радісна подія відбулося теплим сонячним осіннім днем, 4 жовтня - початок роботи дитячого центру розвитку «Кузя» у Вінниці. На дитячому святі зібралося багато зацікавлених батьків і, звичайно, багато діточок, від найменших в колясочках, до малюків дошкільного віку. Дитяче свято супроводжувалось яскравими музичними номерами, захоплюючими конкурсами та цікавими іграми. Веселий настрій, яскраві сюрпризи дарували всім клоуни - Кузя і Пончик.
А в цей час в самому Центрі педагоги знайомили батьків з програмою розвиваючих занять і правилами відвідування дитячого розвиваючого центру. Батьки ознайомилися з правилами роботи дитячого центру, побачили обладнані кабінети для занять, матеріали та посібники дитячого центру. Найменші відвідувачі із задоволенням проводили час в ігровій кімнаті.
Після завершення свята всі малюки отримали подарунки, а також казковий аквагрим, і в місті потім цілий день можна було бачити дітей, які побували на дитячому святі відкриття центру, з аквагримом на обличчі.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример