detskie-razvyvayushchye-igrushkiДитина з самого народження починає пізнавати навколишній світ. Допомагають йому в цьому, звичайно ж, його батьки. А найголовніші їх помічники це дитячі іграшки. Оскільки основний вид діяльності в дитячому віці це гра, дитячі іграшки мають величезне значення в житті дитяти, в його дорослішанні і розвитку.

У величезному асортименті різних іграшок батькам необхідно добре орієнтуватися. Поважно вибрати не лише ту іграшку, яка сподобається дитяті, але і ту, яка відповідає його віку, його рівню розвитку. Також мають значення характеристики безпеки іграшки, наприклад, якість матеріалів.

Крім того, з дитячими іграшками у дитяти будуть зв'язані спогади про найсвітлішу пору – про дитинство. Саме тому те, які іграшки ви виберете своєму дитяті, має таке велике значення.

Особливе положення серед іграшок займають розвиваючі ігри. Їх особливість в тому, що в ігровому процесі дитя отримує певні навики і уміння так важливі для його розвитку. І, звичайно, перше місце серед таких іграшок займають всілякі конструктори. Наприклад, конструктор Колоди дозволить дитяті відчути себе справжнім будівельником, що споруджує прекрасні дерев'яні будинки. Маючи величезний розвиваючий потенціал, в той же час цей вигляд конструктора дуже захоплює дитяти. А ось що повинне залучати його батьків – так це безпека цього конструктора для маляти. Матеріал, і якого виготовлені деталі конструктора – дерево – сам по собі безпечний. Увагу треба звертати на те, як цей матеріал оброблений, чи немає небезпечних нерівностей, чи добре деталі личать один до одного – все це говорить про якість конструктора.

Інший вигляд конструктора на ринку дитячих іграшок з'явився декілька пізніше. Це магнітний конструктор. Деталі цього конструктора мають усередині магнітні елементи, внаслідок чого можуть складатися в химерні ажурні конструкції. Дитяти залучає в цьому конструкторі те, що його деталі як би самі «прилипають» один до одного, їх притягує якась невидима чарівна сила. А у результаті виходить красивий об'ємний результат. З віком магнітний конструктор стане прекрасною наочною моделлю для пояснення дитяті фізичних властивостей різних предметів.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример