Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 1 до 3-х років ми пропонуємо курси розвитку дитини: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5-х років пропонуємо навчання на курсах: Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 7-х років пропонуємо навчання на курсах: Підготовка до школи, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи для дітей.

Дитячі вірші

Вірші для дітей дуже корисні, вони є одним з кращих способів развитку дітей. Дитячі вірші мають важливий виховний і навчальний  характер.

Їх мелодійність, гармонію, рифму прекрасно сприймають малюки. Дитячі вірші допомагають удосконалювати мовлення, розширюють кругозір дитини, сприяють формуванню високого рівня культури людини. Прозу малюки не так добре сприймають як дитячі вірші, адже проза монотонна. Вірші, ж навпаки, цікаві і швидко запам'ятовуються. Діти мають дуже хорошу память, тому дитячі вірші запам'ятовуються найкраще від усього. Це уміння потрібно використовувати батькам для розвитку дітей, адже заучування дитячих віршів – кращий інструмент розвиткуя пам'яті дитини. Ну а, відмінна пам'ять - це запорука майбутнього хорошого навчання у школі.

Щоб писати вірші для дітей, потрібен особливий дар, адже це велика відповідальність, не те що коррекция веса... Ми пропонуємо  Вам  познайомитися  з кращими дитячими віршами найвідоміших авторів:

Сергеiй Мiхалков 

Біографія   Вірші

Корней Чуковский

Біографія   Вірші

Володимир Орлов

Біографія   Вірші

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример