Наближається день народження дитини, і перед батьками виникають завдання: чим нагодувати хлопців, чим розважити. Темперамент і смаки у всіх дітей, як і у дорослих різні. З цього виходить, що хлопці захочуть грати в різні ігри, тому батькам заздалегідь варто приготуватися і придумати всілякі іграшки для хлопчиків аби всім було цікаво - ніхто не стояв і не нудьгував в сторононьці, аби найрозпещенішому другу вашого сина знайшлася іграшка і розваги, які ви приготували до душі. Найзручніше для такого вечора придумати заздалегідь сценарій, подумавши які змагання і командні ігри зможуть захопити малят, враховуючи їх темперамент, тобто, аби дуже активним і спокійним діткам було цікаво і не нудно, і ніхто не залишився обділеним. Отже, на яких же іграшках для хлопчиків варто зупинити свій вибір?

Якщо вам заважають масштаби квартири влаштувати змагання по вуличному футболу або гру в городки, то вам прийдуть на виручку машинки «Тачки» Hot Wheels. Набор героїв мультфільму «Тачки» від компанії Hot Wheels, безумовно, приведе в захват хлопчиськ, тому що Hot Wheels машинки «Тачки» просто геніальний винахід дитячого іграшкового автопрома. До того ж машинки Hot Wheels покращують зорову пам'ять і реакцію, розвиває координацію рухів і моторику, учать прораховувати траєкторію руху. Хлопці зможуть з машинками Hot Wheels влаштувати гонки з перешкодами по складних треках. Спеціальні спускові установки машинок «Тачки» розвивають швидкість, так що при умілому використанні, можна першим прийти до фінішу і стати переможцем. До того ж машинки цікаві вже самі по собі – деякі моделі, якщо їх полити водою, можуть поміть колір, а є такі, які можуть «красиво» розбиватися – чим зреліщнєє автокатастрофа, тим яскравіше ефект!

Якщо ви відмітите, що спокійні хлопці відчувають себе не в своїй тарілці в галасливій компанії юних гонщиків, то запропонуєте їм набори для дитячої творчості. Можна це обіграти і влаштувати цілий творчий конкурс для дітей. Допустимо, конкурс на найкрасивішу картину, або хто сліпить найоригінальнішу іграшку з маси для ліплення або пластиліну, або хто швидше розфарбує гіпсову іграшку-скарбничку. Залучаючи малят до конкурсів з участю наборовши для дитячої творчості - ви не помилитеся, адже готові вироби принесуть радість від насолоди можливості творити своїми руками і предметом гордості дитяти, а дух змагання допоможе зробити свято вашого маляти азартним, яскравим і незабутнім. Набори для дитячої творчості бувають самими різними з різним набором матеріалів і інструментів усередині, і відрізняються рівнем складності залежно від віку, для якого вони рекомендовані.

День народження всі діти чекають з передчуттям дива. При виборі іграшок для хлопчиків на день народження свого сина постарайтеся зробити свято свого маляти незабутнім для нього і його друзів.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример