Наближається день народження дитини, і перед батьками виникають завдання: чим нагодувати хлопців, чим розважити. Темперамент і смаки у всіх дітей, як і у дорослих різні. З цього виходить, що хлопці захочуть грати в різні ігри, тому батькам заздалегідь варто приготуватися і придумати всілякі іграшки для хлопчиків аби всім було цікаво - ніхто не стояв і не нудьгував в сторононьці, аби найрозпещенішому другу вашого сина знайшлася іграшка і розваги, які ви приготували до душі. Найзручніше для такого вечора придумати заздалегідь сценарій, подумавши які змагання і командні ігри зможуть захопити малят, враховуючи їх темперамент, тобто, аби дуже активним і спокійним діткам було цікаво і не нудно, і ніхто не залишився обділеним. Отже, на яких же іграшках для хлопчиків варто зупинити свій вибір?

Якщо вам заважають масштаби квартири влаштувати змагання по вуличному футболу або гру в городки, то вам прийдуть на виручку машинки «Тачки» Hot Wheels. Набор героїв мультфільму «Тачки» від компанії Hot Wheels, безумовно, приведе в захват хлопчиськ, тому що Hot Wheels машинки «Тачки» просто геніальний винахід дитячого іграшкового автопрома. До того ж машинки Hot Wheels покращують зорову пам'ять і реакцію, розвиває координацію рухів і моторику, учать прораховувати траєкторію руху. Хлопці зможуть з машинками Hot Wheels влаштувати гонки з перешкодами по складних треках. Спеціальні спускові установки машинок «Тачки» розвивають швидкість, так що при умілому використанні, можна першим прийти до фінішу і стати переможцем. До того ж машинки цікаві вже самі по собі – деякі моделі, якщо їх полити водою, можуть поміть колір, а є такі, які можуть «красиво» розбиватися – чим зреліщнєє автокатастрофа, тим яскравіше ефект!

Якщо ви відмітите, що спокійні хлопці відчувають себе не в своїй тарілці в галасливій компанії юних гонщиків, то запропонуєте їм набори для дитячої творчості. Можна це обіграти і влаштувати цілий творчий конкурс для дітей. Допустимо, конкурс на найкрасивішу картину, або хто сліпить найоригінальнішу іграшку з маси для ліплення або пластиліну, або хто швидше розфарбує гіпсову іграшку-скарбничку. Залучаючи малят до конкурсів з участю наборовши для дитячої творчості - ви не помилитеся, адже готові вироби принесуть радість від насолоди можливості творити своїми руками і предметом гордості дитяти, а дух змагання допоможе зробити свято вашого маляти азартним, яскравим і незабутнім. Набори для дитячої творчості бувають самими різними з різним набором матеріалів і інструментів усередині, і відрізняються рівнем складності залежно від віку, для якого вони рекомендовані.

День народження всі діти чекають з передчуттям дива. При виборі іграшок для хлопчиків на день народження свого сина постарайтеся зробити свято свого маляти незабутнім для нього і його друзів.

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!