Виведення гризунів Підтримка порядку в житловому будинку полягає не тільки у прибиранні, але і своєчасному виведенні гризунів і комах. Зазвичай норки гризунів зашпаровують битим склом разом з цементним розчином, також камінням, уламками, ці старі перевірені методи все ще діють. Нерідко застосовуються отруйні хімічні речовини, їх роблять у величезній кількості, але потрібно пам'ятати, що отрута небезпечний не тільки для гризунів, а також для людей. Ось чому важливо бути обережним при використанні принад і ставити їх тільки на ніч, а вранці прибирати і спалювати або закопувати. Хороші результати показали такі речовини, як "Дерацін" або "зоокумарин", знадобиться ретельна обробка всіх кутів. Ви не будете страждати від токсичних властивостей преператов, вони не зашкодять домашнім тваринам і птахам, які також можуть опинитися в приміщенні.

Народні методи можуть виявитися такженадежним в боротьбі смишамі. Опишемо два більш дієвих методу. 1. У невеликому посуді змішати цукровий пісок, солод і муку. Потім всипати негашене вапно і все гарненько перемішати. Так само необхідна невелика тарілка, в яку треба налити воду для втамування спраги гризунів. Гинуть гризуни після того, як нап'ються. 2. На розігрітій сковороді пробку з кірки необхідно обсмажити до потемніння на свинячому салі. Розламавши на шматочки приготоване "страву", отримуємо готовий "обід" для мишей. Розсипаємо крихти в місцях перебування мишей і поруч ставимо тарілку з водою. Шлунок мишей переповниться, і вони помруть від розмоклих шматків пробки.

Перед тим як нагодувати мишей препаратами, краще спочатку дати їм підгодовування, щоб притупити їх чуйність. Миші не люблять запаху нафталіну, тому він теж може бути корисним у боротьбі проти них. Навколо місць проживання мишей можна розсипати суміші з деревних відходів та нафталіну. Біля мишачих гнізд можна розкласти дику м'яту, її запах змусить гризунів покинути свої будинки. Руками загиблих мишей чіпати не можна, оскільки вони можуть бути рознощиками туляремії. Закопавши в землю або кинувши у вогонь загиблого гризуна, можна попередити інфікування людини.

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример