Якщо у вас є дача – вашому новонародженому маляті повезло. Якщо у вас є бабуся, готова ціле літо просидіти на дачі з маленьким внуком або внучкою, – вашому маляті повезло двічі. А якщо у дитяти є коляска, яку зручно і просто возити по путівцях і по ділянці меду грядками, то бабуся навряд чи зможе вам відмовити.

Вибрати «правильну» коляску для дачі дуже просто. Головне, що повинне цікавити вас, – ходові якості дитячої коляски і можливість надійно закрити новонародженого від вітру і комарів. Якщо із захистом від мух, комарів і мінливостей погоди все задоволено ясно, то ходові якості дитячої коляски залежать від її технічних характеристик, на які потрібно звернути особливу увагу при покупці. За свободу переміщення «карети» вашого маляти по нерівностях грунту відповідають, перш за все, колеса коляски – вони мають бути великого діаметру і відповідної якості. Чим гірше дорога – тим більше і надійніше за колесо.

Краще всього «поводяться» в дачних умовах коляски з каучуковими надувними колесами найгірше – громіздкі коляски з маленькими колесами з поліуретану. Незручна коляска під управлінням бабусі не завжди в змозі здолати нерівності грунту. До того ж, вона може банально зламатися. Окрім величини і якості коліс, при пересуванні по нерівній місцевості велику роль грають хороші ресори. Прогулянка по пересіченій місцевості в найближчий сосновий ліс в колясці з недостатньою амортизацією не буде комфортної для безсонного маляти, а сплячого, найімовірніше, розбудить.

Доречно зауважити, в колясок з надувними колесами один істотний мінус – вони важкі. Тому якщо користуватися коляскою на дачі має відбутися, в основному, жінці, – мамі або бабусі – має сенс звернути увагу на зручний гібрид, значно легший і виглядаючий дуже стильний. Коляски, в яких передні колеса більше задніх, - відмінний компроміс між маневреністю і вагою і прекрасний варіант «автомобіля для новонародженого» на дачний сезон.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример