Не дарма всі говорять, що, те, що було винайдено до нас, навіть у сучасному світі здатне знайти гідне місце. Особливо це помітно, коли під час будівництва заміського будинку ми подумки повертаємося до власних витоків, застосовуючи старовинні традиції для того, що дачний будинок став не тільки зручним місцем для проживання. Навіть якщо просто кинути погляд на красиві одноповерхові будинки фото, пишність дерев'яного будинку, прикрашеного традиційної різьбою, не здатна залишити байдужим.

Якщо озирнутися в далеке минуле, то геометричний або рослинний орнамент на карнизах і віконницях, дверних і віконних наличниках виконував роль оберегу, тобто зберігача будинку. В даний час різьблення по дереву і найхимерніші елементи декору покликані прикрасити будинок, надавши йому унікальність і притаманну тільки йому, індивідуальність.

Проект спогади минулих днів найбільше змушує звернути увагу на такий унікальний матеріал для обробки, як дерево. Дерево вже саме по собі пластичний і дуже м'який матеріал, що має просто дивовижної краси текстуру. Дивовижна здатність дерева піддаватися обробці, зробили його незамінним матеріалом для виготовлення різьблених віконниць, наличників та інших декоративних елементів. Однак при виборі тієї чи іншої породи дерева, варто чітко знати і враховувати малюнок волокон. Наприклад, липа, осика і береза мають менш виражену текстуру. Тому щоб різьблений елемент заблищав у всій своїй красі, деревину доведеться шліфувати найретельнішим чином і в якості остаточної обробки застосовувати спеціальні хімічні склади. А ось самі яскраві та насичені кольори, які не вимагають додаткового коректування, можна знайти у всіх звичних для нас дерев.

Вільха дивує своїм соковитим червонувато-жовтим відтінком, яблуня і груша - від бурого до ніжно рожевого, ясен і могутній дуб - буро-коричневий, кедр, немов сонце на заході - рожево-охристий, а от модрина приваблює теплим і по справжньому насиченим коричневим кольором .

Кожне дерево унікальне по своєму, але не варто забувати і про те, що традиції різьби по дереву сягають глибоко в минуле. Та й вибір окремих елементів все ж варто робити у відповідність з тим місцем, де вони будуть встановлені.

Пишність воріт здатні підкреслити строгі геометричні візерунки, створюючи відчуття, що перед Вами панська садиба. Ажурна павутина хитромудрих різьблених квітів в оформленні вікон перетворює дачний будинок в царський терем, немов зійшов зі сторінок російських казок. А ось гордий півник, що сидить на даху будинку, стане тим дороговказом, що не дасть Вам заблукати навіть в саму темну ніч

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример