detskiy-otdyh

Дитячий літній отель в Картах України запрошує школярів 12-13 років. Літній отель пропонує дитячий відпочинок для школярів  в Україні: путівки в дитячий отель - в учбово-оздоровчу експедицію. 

Літній оздоровчий отель для дітей і підлітків ставить за мету розвиток і стимулювання зацікавленості школярів до вивчення наук природного циклу. Концепція і програма дитячого відпочинку в експедиції базуються на розробках Львівської міської громадської організації  «Львівський інститут освіти».

Літній отель для підлітків має на увазі добровільну участь школярів в учбовому процесі з дотриманням всіх нормативів, визначених українським і міжнародним законодавством у сфері освіти, яких дотримуються дитячі отелі України. Дитячий оздоровчий отель перетворює дитячий відпочинок на незабутні пригоди. Літній оздоровчий отель проводить висококваліфіковане навчання, яке враховує передові виховні методики. Дитячий відпочинок і дитяче оздоровлення поєднується з процесом пізнання в умовах чарівної природи Закарпаття. Дитячий відпочинок, навчання і мешкання проходить в комфортабельних стаціонарних приміщеннях пансіонату, літній отель для дітей знаходиться в природному оточенні, де можливе гармонійне поєднання учбового процесу з практичними заняттями і спостереженнями. Пізнавальний процес проводиться в цікавій організаційній формі, змістовна освітня частина направлена як на повторення, так і на засвоєння нових знань, у тому числі не передбачених шкільною програмою. Дитячий отель проводить заняття в невеликих групах (по 15-20 школярів). З дітьми і підлітками працюють висококваліфіковані вчителі шкіл, неодноразові номінанти на звання «Вчитель року» і викладачі університету. Програма виховної, загальнооздоровчої, розважально-пізнавальної роботи уміло підібрана фахівцями, сполучена і адаптована до роботи в нашій експедиції. У основу всієї програми поставлений принцип: організувати активний дитячий відпочинок з користю і розвитком навиків пізнання у хлопців.

Дитячий отель для дітей включає в програму: фітнес заняття, майстер класи бойового мистецтва, аеробіку, хореографію, рукоділля, туризм,  шахи, спортивні ігри, всілякі конкурси (конкурс співу, танцю, театральний, естафети, смуга перешкод, шаховий турнір, похід до річки, орієнтування).

ДИТЯЧИЙ ОТЕЛЬ. ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ

- Все не як в школі - (у основі - концепція розвитку особи і теорії розвиваючих занять)

 • формування лідерських здібностей і відчуття командного духу;
 • акцент на природні науки і емпіричні знання;
 • розвиток і стимулювання зацікавленості до самопізнання і пізнання навколишнього світу, пошана до екології;
 • навики роботи зі всілякими джерелами інформації;
 • формування інтересу до книги, потреби в читанні, бажання заглиблювати спеціальні знання;
 • розвиток спостережливості, дослідницьких умінь і винахідництва;
 • розвиток комунікативних здібностей.

ДИТЯЧИЙ ОТЕЛЬ. УМОВИ МЕШКАННЯ:

 • окрема гостинна садиба на 45 місць, Львівську область, Сколовський район, с. Тухля
 • комфортабельні номери зі всіма зручностями;
 • 5-і разове збалансоване харчування;
 • у кімнаті по 3-4 людини
 • зміна білизни 1 разів на 4 дня

ДИТЯЧИЙ ОТЕЛЬ. РОЗКЛАД ДНЯ:

7.30 – Підйом. Зарядка. Ранкова гігієна.

8.30 - Ранковий збір. Оголошення заходів на день.

9.00 - Сніданок.

9.30 – Пізнавальні учбові заняття в групах (2 заняття, перерва 15 хвилин)

11.20 – Другий легкий сніданок.

11.40 – Спортивно-оздоровчі заняття.

13.00 – Душ.

14.00 – Обід.

14.30 – Вільний час. Підготовка до вечірніх конкурсів.

16.30 – Полудень.

17.00 – Відкриття «Світ довкола нас»: походи, інтерактивні ігри, змагання, творчі конкурси.

19.00 – Вечеря.

19.30 – Вечірнє вогнище. Спів. Проведення конкурсів: інтелектуальні ігри.

21.30 – Вечірня гігієна.

22.00 – Відбій.

Дитячі літні отелі має свої правила. Учасникам експедиції поважно пам'ятати деякі з них: дисципліна і організованість, виконання розпорядку дня, на всі заходи збираємося швидко; у їдальню заходимо дружно разом, зі своїми командами; якщо в кімнаті виявлена грязь або безлад, догану отримує вся кімната; самовільно відлучатися з території пансіонату строго заборонено (отримують догану, строга міра - повернення додому), є інші заборони: паління, спиртні напої, PokerStars.

Наш літній отель для дітей і підлітків - це чиста екологія, чудове гірське повітря, живописна природа, активний дитячий відпочинок, нові позитивні враження і пізнання, нові знайомства і друзі. Доброзичливі професійні педагоги і вихователі допоможуть оздоровити, і розвинути Вашого дитяти, отримати незабутні позитивні враження, які дарує дитячий відпочинок влітку.

Квапитеся, йде запис на зміну: 12 червня – 26 червня 2010г.

Перелік документів - оформлення в учбово-оздоровчу експедицію:

 • Заява;
 • Договір з батьками про участь дитини в експедиції;
 • Медична довідка (форми 76, де вказаний стан здоров'я дитяти);
 • Свідоцтво про народження.

Ціна путівки на одну дитину

14 днів - 3200 грн.(плюс проїзд).

7 днів - 1700 грн (плюс проїзд)

Путівки в дитячий оздоровчий отель можна замовити по тел. Дитячого центру "Кузя".

Приклади пізнавальних учбових занять.

Якщо ви шукаєте літні отелі в Україні, звернете увагу на дитячий оздоровчий отель в екологічно чистому регіоні Закарпаття. Наш підлітковий літній отель для дітей залишить найпозитивніші враження. Проведіть літній відпочинок з користю для дитяти. Телефонуєте  і бронюйте путівки в дитячі отелі!