Настав час купувати меблі для дитячої кімнати. Але як правильно її вибрати серед багатьох моделей дитячих меблів? Адже кімната дитини це одночасно і місце для відпочинку, і майданчик для ігор та занять.
Атмосфера в кімнаті обставленій меблями для дитячої, повинна бути легкою і радісною, адже вона впливає на розвиток дитини. Дитина, навіть
ще дуже маленький, має свій характер. Забарвлення шпалер, оздоблення стін і сама меблі для дитячої повинні бути гармонійними і підкреслювати характер дитини.
Купуючи меблі для дитячої, враховуйте вік дитини, його захоплення та уподобання. У кожної дитини є свій погляд, які меблі він
хотів би мати у своїй кімнаті. Дозвольте своїй дитині допомогти вам у виборі дитячих меблів і спланувати її розстановку.
Необхідно враховувати ще один дуже важливий момент при купівлі меблів для дитячої. Дитина росте і те, що підходить для нього в два - три роки, у старшому віці буде вже замало. Можна купувати меблів на "виріст", проте психологи стверджують, що діти відчувають себе незатишно в кімнаті з такими великими предметами, їм страшно, і головне, незатишно спати на ліжку великих розмірів. Купуйте стільчики і столи з можливістю їх регулювання по висоті і можливістю змінювати нахил спинки стільця. Стільчик, вибраний не по росту дитини, може призвести до викривлення хребта, сформувати неправильну поставу малюка.
Всі меблі для дитячої кімнати повинна виготовлятися з екологічно чистих матеріалів і мати дозвільну документацію по використанню в приміщеннях з підвищеними гігієнічними вимогами.
У разі необхідності, Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами і підібрати варіант, який найбільше Вас влаштовує.

Професійна японська косметика від компанії JAPONICA поєднується з напрямком виготовлення і продаж меблеві магазини.

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример