Настав час купувати меблі для дитячої кімнати. Але як правильно її вибрати серед багатьох моделей дитячих меблів? Адже кімната дитини це одночасно і місце для відпочинку, і майданчик для ігор та занять.
Атмосфера в кімнаті обставленій меблями для дитячої, повинна бути легкою і радісною, адже вона впливає на розвиток дитини. Дитина, навіть
ще дуже маленький, має свій характер. Забарвлення шпалер, оздоблення стін і сама меблі для дитячої повинні бути гармонійними і підкреслювати характер дитини.
Купуючи меблі для дитячої, враховуйте вік дитини, його захоплення та уподобання. У кожної дитини є свій погляд, які меблі він
хотів би мати у своїй кімнаті. Дозвольте своїй дитині допомогти вам у виборі дитячих меблів і спланувати її розстановку.
Необхідно враховувати ще один дуже важливий момент при купівлі меблів для дитячої. Дитина росте і те, що підходить для нього в два - три роки, у старшому віці буде вже замало. Можна купувати меблів на "виріст", проте психологи стверджують, що діти відчувають себе незатишно в кімнаті з такими великими предметами, їм страшно, і головне, незатишно спати на ліжку великих розмірів. Купуйте стільчики і столи з можливістю їх регулювання по висоті і можливістю змінювати нахил спинки стільця. Стільчик, вибраний не по росту дитини, може призвести до викривлення хребта, сформувати неправильну поставу малюка.
Всі меблі для дитячої кімнати повинна виготовлятися з екологічно чистих матеріалів і мати дозвільну документацію по використанню в приміщеннях з підвищеними гігієнічними вимогами.
У разі необхідності, Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами і підібрати варіант, який найбільше Вас влаштовує.

Професійна японська косметика від компанії JAPONICA поєднується з напрямком виготовлення і продаж меблеві магазини.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример