Споконвіків люди прагнуть до пізнання всього незвіданого і незрозумілого. Задаються питаннями пізнання незвичайних природних явищ, потойбічних і таємничих сил, а також намагаються зрозуміти себе і інших. Шукаючи полегшену життєву дорогу, той, по якому йтиме не лише не складно, але і приємно, людство відкрило безліч помічників, такі як гороскоп, хіромантія, нумерология, і багато інших.

У свою чергу, нумерология і гороскоп придбали найбільшу популярність, наприклад, лише різновидів гороскопу на сьогоднішній день існує велика кількість – гороскоп сумісності, гороскоп на сьогодні, любовний гороскоп і тому подібне Такий вигляд астрологічного прогнозу, як гороскоп на сьогодні, використовують 80% людей, тому зараз цей гороскоп доступний по телебаченню, інтернету, в мобільних телефонах, газетах і журналах.

Нумерология також не менш популярна, чим гороскоп, хоча грунтується не на зоряному і планетарному впливі, а на «магії» чисел. Це наука виступає, як один з методів пізнання свого єства, а також дає взнати довколишніх людей, зокрема своїх близьких.

Нумерология є наукою про духовні властивості чисел. З моменту освоєння людиною чисел, прийшло усвідомлення того, що кожне з них має свої магічні властивості. Таке трактування можна побачити в працях старогрецького філософа і ученого-математика Піфагора, який стверджував, що кожне число має власну характеристику і володіє вібрацією, і що все у Всесвіті підкоряється числам. Так це чи ні, поки точно не доведено, проте не підлягає сумніву, що дата народження людини робить на нього свій вплив. Варто відмітити, що гороскоп також бере за основу день і час народження людини, проте астрологія спирається на вплив планет в цю годину, а нумерология – на вплив саме чисел.

Визначити характеризуюче число людини можна за наступним принципом – всі складні числа дати народження додаються до тих пір, поки не будуть приведені до простого. Наприклад, якщо людина народилася 28.05.1982 років, то його числом буде вісімка, тому як 2+8+0+5+1+9+8+2=35 – знову вийшло складне число, яке знову додаємо між собою, – 3+5=8. Визначивши число людини можна досить легко зрозуміти його характер, а також те, як слід себе з ним вести. Особливо, це стосується дітей, та як дуже часто ми не знаємо, що робити з нашими маленькими шибениками. Нумерология, так само як і гороскоп надає можливість розібратися в характері дитяти, розпізнати його сильні і слабкі сторони, а також виробити правильну тактику поведінки з конкретним дитям.

Якщо порівнювати нумерологию і гороскоп, то за різноманітністю видів, гороскоп, звичайно ж, виграє. В наші дні використовується піфагорійська, китайська, халдейська і каббалистическая нумерология. Гороскоп же, має набагато більше видів (китайський гороскоп, зодіакальний, квітковий, деревинний) і підвидів (гороскоп на сьогодні, дитячий гороскоп, кохання і т. п.). Проте, і той і інший вигляд передбачення мають у людей дуже великий попит і вже століттями використовуються людством для визначення свого єства, схильностей, а також таємничого і невідомого майбутнього.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример