Новини

дитячий центр хмельницкийДитячий центр в м. Хмельницький гостинно розкрив свої двері в кінці лютого! Урочисте свято відкриття відбулося 25 лютого 2012 року у торгівельно-розважальному комплексі. Кожну дитину чекали конкурси, дарунки і несподівані сюрпризи. Ну а мами більш цікавилися практичними питаннями: скільки коштує абонемент на місяць, скільки дітей в кожній групі, розклад занять, і звичайно, сам інтер'єр дитячого центру - в Хмельницькому не так багато центрів розвитку, які можуть запропонувати якісну дошкільну освіту. 

А ми запрошуємо всіх батьків, хто не встиг на свято відкриття, відвідати дитячий центр Кузя в Хмельницькому, познайомитися з персоналом і методами розвитку в нашому дошкільному учбовому закладі. Ви залишитеся задоволені!

лицензия детский центр запорожьеДитячий центр Запоріжжя приймає поздоровлення! В кінці року ДЦ "Кузя" в Запоріжжі захистив ліцензію у сфері дошкільної освіти. Ліцензія видана Міністерством освіти від 27.12.2011. Всі наші методики допущені і рекомендовані Міносвіти до використання в нашому дошкільному учбовому закладі. Вітаемо Дитячий центр Кузя в Запоріжжі!

Дитячий центр в м. Кривий Ріг відкриє свої двері 28 січня 2012 року.

detskiy-center-krivoyi-rogДитячий центр в Кривому Розі буде першим центром Кузя, серед відкритих в 2012 році!

28 січня 2012 року відкриє свої двері новий Дитячий центр Кузя. Запрошуємо всіх малюків від 1 рочку і до 7 років на свято відкриття нового центру розвитку в Кривом Розі. Святкову відкриття центру почнеться в 10-00 за адресою: 5-й Заречний мікрорайон, будинок 4. Всіх дітей чекає багато сюрпризів, море веселощів, конкурсів і вікторин. Самі активні отримають призи та подарунки. Вхід безкоштовний!

Відкривається Дитячий центр Кузя у селищі Петропавлівська Борщагівка, Київської області.

Detskiy-tsentr-borshagovkaЗ величезною радістю повідомляємо, що відкривається Дитячий центр Кузя в пос. Петропавлівська Борщагівка, Київської області. Святкове відкриття відбудеться 3 грудня 2011 року за адресою: вул. Шкільна 22б, сіло П/П Борщагівка, Київська область. У програмі свята відкриття вікторини, естафети, конкурси і завдання. Веселі клоуни приготували масу сюрпризів і дарунків для наших малят! Чекаємо всіх діточок від 1 до 7 років, початок в 11-00.

vrach-pediatr-zpУ дитячому центрі Запоріжжі состоїться зустріч з педіатром вищої категорії.

26 жовтня в 17.30 в дитячому центрі Запоріжжі відбудеться зустріч з педіатром вищої категорії Бобешко Світланою Владіміровной.

В ході бесіди будуть розглянуті питання профілактики респіраторних захворювань в осінньо-зимовий період традиційними і нетрадиційними методами. В ході бесіди будуть дани відповіді на питання, що цікавлять батьків.

<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 > Кінець >>

Сторінка 7 з 9

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример