Новини

дитячий центр хмельницкийДитячий центр в м. Хмельницький гостинно розкрив свої двері в кінці лютого! Урочисте свято відкриття відбулося 25 лютого 2012 року у торгівельно-розважальному комплексі. Кожну дитину чекали конкурси, дарунки і несподівані сюрпризи. Ну а мами більш цікавилися практичними питаннями: скільки коштує абонемент на місяць, скільки дітей в кожній групі, розклад занять, і звичайно, сам інтер'єр дитячого центру - в Хмельницькому не так багато центрів розвитку, які можуть запропонувати якісну дошкільну освіту. 

А ми запрошуємо всіх батьків, хто не встиг на свято відкриття, відвідати дитячий центр Кузя в Хмельницькому, познайомитися з персоналом і методами розвитку в нашому дошкільному учбовому закладі. Ви залишитеся задоволені!

лицензия детский центр запорожьеДитячий центр Запоріжжя приймає поздоровлення! В кінці року ДЦ "Кузя" в Запоріжжі захистив ліцензію у сфері дошкільної освіти. Ліцензія видана Міністерством освіти від 27.12.2011. Всі наші методики допущені і рекомендовані Міносвіти до використання в нашому дошкільному учбовому закладі. Вітаемо Дитячий центр Кузя в Запоріжжі!

Дитячий центр в м. Кривий Ріг відкриє свої двері 28 січня 2012 року.

detskiy-center-krivoyi-rogДитячий центр в Кривому Розі буде першим центром Кузя, серед відкритих в 2012 році!

28 січня 2012 року відкриє свої двері новий Дитячий центр Кузя. Запрошуємо всіх малюків від 1 рочку і до 7 років на свято відкриття нового центру розвитку в Кривом Розі. Святкову відкриття центру почнеться в 10-00 за адресою: 5-й Заречний мікрорайон, будинок 4. Всіх дітей чекає багато сюрпризів, море веселощів, конкурсів і вікторин. Самі активні отримають призи та подарунки. Вхід безкоштовний!

Відкривається Дитячий центр Кузя у селищі Петропавлівська Борщагівка, Київської області.

Detskiy-tsentr-borshagovkaЗ величезною радістю повідомляємо, що відкривається Дитячий центр Кузя в пос. Петропавлівська Борщагівка, Київської області. Святкове відкриття відбудеться 3 грудня 2011 року за адресою: вул. Шкільна 22б, сіло П/П Борщагівка, Київська область. У програмі свята відкриття вікторини, естафети, конкурси і завдання. Веселі клоуни приготували масу сюрпризів і дарунків для наших малят! Чекаємо всіх діточок від 1 до 7 років, початок в 11-00.

vrach-pediatr-zpУ дитячому центрі Запоріжжі состоїться зустріч з педіатром вищої категорії.

26 жовтня в 17.30 в дитячому центрі Запоріжжі відбудеться зустріч з педіатром вищої категорії Бобешко Світланою Владіміровной.

В ході бесіди будуть розглянуті питання профілактики респіраторних захворювань в осінньо-зимовий період традиційними і нетрадиційними методами. В ході бесіди будуть дани відповіді на питання, що цікавлять батьків.

<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 > Кінець >>

Сторінка 7 з 9

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример