Новорічний корпоратів – одна з найважливіших подій в святковому календарі будь-який. Його організацією починають займатися завчасно, серйозно і вдумливо! Святкова компанія «Формула свята» пропонує Вам приклад оригінальної концепції організації Нового року, яку ми розробили для однієї дуже крупної компанії що здійснює свою діяльність в Санкт-Петербурзі. Тут ми хочемо показати Вам можливості нашої фантазії і рівень організації проектів. Ми зробимо Ваші корпоратіви незабутнім!

Оскільки засновники святкуючої компанії були іноземці, організація реалізовувала французьку продукцію і до того ж, рік в Росії був оголошений роком Франції, ми вирішили провести захід на французький лад.

Давайте поринемо в атмосферу Франції і відправимося в нашу подорож з прогулянки по Монмантр, одній з головних вулиць Парижа. У welcome-зоне гостей зустрічають самі різні кофешкиі ресторани (розставлені по всій welcome зоні); акордеоніст, виконуючий знамениті французькі вальсихудожник, натхненно малює портрети проходящих мимо гостей; . і забавний літній чоловік з папугою на плечі, що передрікає майбутнє.

І ось настав вечір, і відразу для гостей розкрилися широкі двері, ведучі в головний зал, де за красивою оксамитовою завісою в очікуванні останнього дзвінка і початку дійства з нетерпінням завмерли артисти. У оформленні сцени гості відразу ж взнали всім відоме вар'єте «Мулен-руж». Сервери підкреслено ввічливо усаджували співробітників компанії за вишукано сервіровані столи, розливали шампанське, бажали приємного вечора запалювали свічки .

І ось ми чуємо звук фанфар. Розважальну програму вечора відкрив неперевершений шоу - балет «Бизе-Лизу» з масовим хореографічним номером «Метелика». Зал вибухнув оплесками.

Давайте небагато про саму програму. Найважливіше бажання керівництва святкуючої фірми було залучення співробітників до творчої дії на сцені.

Чим би не займалася Ваша організація: будівництвом мостів або клінінгом, продажем авто або будівельних матеріалів, рекрутінгом, наймом покоївок, а може і няньок для малят або у Вас приватний дитячий сад в Санкт-Петербурзі, - в кожному колективі обов'язково знайдуться ті, хто бажає, розкрити свої творчі таланти. У концепції даної програми, можливостей для цього була величезна кількість: головний бухгалтер, під «Рамштайн», на дрібні шматочки розривав товсту теку з річним звітом; фінансовий директор показував секрети мікромагії з монетами і паперовими купюрами; фахівці відділу реклами демонстрували свої хореографічні можливості;, а начальник відділу персоналу приборкувала ведмедя.

Закінченням такого вечора став виступ професійних брэйк-данс танцюристів. А на фінал - пневмофейерверк. Ось вона, та нота, яка не залишить байдужим жодного гостя!

Ми організовуємо свята, як для великих фірм, наприклад: IT компанії, автосалони; так і для маленьких, таких як: агентсво домашнього персоналу в Петербурзі, магазинчики і так далі

Довіртеся нам! Ми зробимо Ваше свято незабутнім!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример