Открытие детского центра в Николаеве!Дитячий центр Миколаїв відкривається 8 вересня в суботу за адресою вул. Артилерійська, 24. Тепер в Миколаєві маленькі генії зможуть відкривати свої таланти на розвиваючих заняттях і святкувати свої кращі дні народження в новому центрі "Кузя"!

У день відкриття відбудеться веселе дитяче свято з веселим клоуном Кузею і його друзями. Маса конкурсів, вікторин, пісень і танців чекає малят на святі. І, звичайно, найбільш спритні та швидкі отримають призи та подарунки.

Всі питання можна задати за телефонами (0512)_ 717-218; (093)_ 728-01-02; (066)_ 899-13-94. Чекаємо всіх дошкільнят на святі відкриття дитячого центру в Миколаєві!

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример