Открытие детского центра в Николаеве!Дитячий центр Миколаїв відкривається 8 вересня в суботу за адресою вул. Артилерійська, 24. Тепер в Миколаєві маленькі генії зможуть відкривати свої таланти на розвиваючих заняттях і святкувати свої кращі дні народження в новому центрі "Кузя"!

У день відкриття відбудеться веселе дитяче свято з веселим клоуном Кузею і його друзями. Маса конкурсів, вікторин, пісень і танців чекає малят на святі. І, звичайно, найбільш спритні та швидкі отримають призи та подарунки.

Всі питання можна задати за телефонами (0512)_ 717-218; (093)_ 728-01-02; (066)_ 899-13-94. Чекаємо всіх дошкільнят на святі відкриття дитячого центру в Миколаєві!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример