Схема по вишивці хрестом.

Для роботи  над вишивкою є схема по вишивці хрестом, канва з розміткою на частини шовковими нитками. До набору окрім схеми по вишивці хрестиком, інколи додається нитки муліне. Залежно від об'ємності роботи ниток буває досить багато. Нитки і голки можна визначити в різні спеціальні органайзери, розділивши кольори і відтінки кольорів в різні вічка. Нитки розташовуються по пакетах листів-файлів, по номерах кольорів. Якщо нитки на схемі по вишивці хрестом мають свій знак-символ, то і в колекції ниток видно номери і значки. Значки розташовуються за збільшенням номери ниток, в такому ж порядку що і в інструкції. Бажано додатково позначити нитки і у вічках органайзера.

     Якщо  робота не велика, її зручніше вишивати на пяльцах. Для зручності роботи схему по вишивці хрестом можна закріпити на картонний аркуш і розташувати на підставці. Вишивати краще по частинах, з розбиттям, що і на схемі по вишивці хрестом. У невеликій ділянці може бути велика кількість кольорів. Вишивати краще по кольорах, Заселяти нитку відповідного кольору в голку. Починаємо вишивати на певній ділянці одним кольором, після замальовуємо на разлінєєном аркуші таку ж частину. Коли у вишивці передбачається багато кольорів, вишиваючи по кольорах легко не допустити помилки.

      Вишивати необхідно, не затягуючи нитку, якщо вишивати досить щільний, то вишивка настовбурчуватиметься хвилями. Допускаються протягання в 2 хрестики, при цьому голку з ниткою пропускати під вишивкою, аби нитка не провисала. Коли виконується протягання, вишивати необхідно економно, тому як ниток в кінці вишивки може і не вистачити. В даному випадку  потрібно знати назву і номер ниток, при необхідності – докупати. Залишок нитки, який не був використаний, залишити у вічку органайзера, аби використовувати його при необхідності.

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример