Схема по вишивці хрестом.

Для роботи  над вишивкою є схема по вишивці хрестом, канва з розміткою на частини шовковими нитками. До набору окрім схеми по вишивці хрестиком, інколи додається нитки муліне. Залежно від об'ємності роботи ниток буває досить багато. Нитки і голки можна визначити в різні спеціальні органайзери, розділивши кольори і відтінки кольорів в різні вічка. Нитки розташовуються по пакетах листів-файлів, по номерах кольорів. Якщо нитки на схемі по вишивці хрестом мають свій знак-символ, то і в колекції ниток видно номери і значки. Значки розташовуються за збільшенням номери ниток, в такому ж порядку що і в інструкції. Бажано додатково позначити нитки і у вічках органайзера.

     Якщо  робота не велика, її зручніше вишивати на пяльцах. Для зручності роботи схему по вишивці хрестом можна закріпити на картонний аркуш і розташувати на підставці. Вишивати краще по частинах, з розбиттям, що і на схемі по вишивці хрестом. У невеликій ділянці може бути велика кількість кольорів. Вишивати краще по кольорах, Заселяти нитку відповідного кольору в голку. Починаємо вишивати на певній ділянці одним кольором, після замальовуємо на разлінєєном аркуші таку ж частину. Коли у вишивці передбачається багато кольорів, вишиваючи по кольорах легко не допустити помилки.

      Вишивати необхідно, не затягуючи нитку, якщо вишивати досить щільний, то вишивка настовбурчуватиметься хвилями. Допускаються протягання в 2 хрестики, при цьому голку з ниткою пропускати під вишивкою, аби нитка не провисала. Коли виконується протягання, вишивати необхідно економно, тому як ниток в кінці вишивки може і не вистачити. В даному випадку  потрібно знати назву і номер ниток, при необхідності – докупати. Залишок нитки, який не був використаний, залишити у вічку органайзера, аби використовувати його при необхідності.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример