Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 1 до 3-х років ми пропонуємо курси розвитку дитини: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5-х років пропонуємо навчання на курсах: Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 7-х років пропонуємо навчання на курсах: Підготовка до школи, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи для дітей.

Як підготувати дитину до школи психологічно. Які аспекти домашнього виховання має на увазі підготовка до школи?

podgotovka-rebenka-k-skoleПідготовка до школи у дошкільній освіті – один з важливих етапів розвитку дитини. Це період залучення маляти до круга загальнолюдських цінностей, час встановлення перших стосунків дитини з людьми, що оточують його. Ніколи в своєму житті чоловік не випробовує такі швидкі і якісні зміни в своєму сприйнятті світу, як в розвитку дитини в дошкільний період і перші роки навчання в школі. В той же час дитячий вік характеризується підвищеною вразливістю і чуттєвістю. Особливо гостро це питання з'являється, коли починається підготовка до школи.
Підготувати дитину до школи - надзвичайно відповідальне завдання для його батьків. Досвід показує, що не всі діти належним чином прошлі підготовку до школи і готові до безболісного, успішного входженню в учбову діяльність. І мова зовсім не про вимоги школи наявності в маленького дарування знань в галузі граматики, математиків, логіки  і тому подібне. Підготовка до школи має на увазі психологічну, розумову, фізичну готовність маляти до нових умов його життя.
подготовка к школе подолВ даний час в крупних містах мережа дитячих дошкільних установ і ранніх шкіл, які проводять розвиток і підготовку дитини до школи чимала. Більш того, серед сучасних батьків стало модно відвідувати з дитям дошкільні розвиваючі центриу яких є можливість пройті кваліфікований курс "Підготовка до школи дитини". І вже все менше дискусій серед батьків на тему "А не чи перевтомлюється крихітка, відвідуючи дитячий центр розвитку?" Сьогодні вже нікого не здивуєш чотирилітнім хлопчиком-генієм, який вже уміє читати за програмою школи, або вільно декламує вірші англійською мовою. І це добре, але певною мірою, тому що реалізовуючи власні амбіції при підготовці до школи свого чада, батьки часто покладаються на власний досвід, мовляв: «Мамі краще знати, що добре для її майбутнього генія.», при цьому не враховуються явні схильності і інтереси самого дошкільника. Саме так суспільство втрачає художників, поетів і просто мрійників-творців, а отримує тих, що «відформатували» і «зашоренних» економістів або фінансистів, такі собі «ходячі енциклопедії». І не дивно, що під час вступу до школи, через деякий час, наші маленькі Ейнштейни опиняються в кабінеті психолога з різними психологічними проблемами і виявляються неготовими до труднощів життя в школі.
podgotovka-skole-chtenieПідготувати дитини до школи психологічно - ось головне завдання батьків. Психологічна готовність до навчання складається з  багатьох компонентів:

 • Перш за все, у маляти має бути бажання йти в школу, тобто, мовою психології -  мотивація до навчання в школі.
 • У нього має бути сформована соціальна позиція школяра: дитя повинне уміти взаємодіяти з ровесниками в школі, виконувати вимоги вчителя, контролювати свою поведінку.
 • Поважно, аби майбутній школяр був здоровим, загартованим і витривалим, інакше йому складно витримуватиме навантаження школи протягом року і навіть учбового дня в школі.
 • І, нарешті, після курсу підготовки до школи у нього має бути достатній розумовий розвиток, який є основою для успішного опанування шкільних знань, уміннями і навиками, а також для підтримки оптимального темпу інтелектуальної діяльності, аби маля встигало працювати разом з класом.
 • Декілька порад батькам як правильно психологічно підготувати дитину до школи в сім'ї:
 • У стосунках і спілкуванні з дітьми не покладайтеся на силу і не спекулюйте своїм авторитетом дорослого. Це може привести до такого розуміння, що вважатися потрібно лише з силою і авторитетом.
 • Не давайте обіцянок, які ви не в змозі виконати. Це похитне віру дитини у вас.
 • Не робіть за дітей те, що вони можуть виконати самі. Маля звикне до цього і може надалі використовувати вас як прислугу.
 • Не виправляйте вашого сина або дочку у присутності  сторонніх. Якщо ви скажете все спокійно, віч-на-віч, маля приділить значно більше уваги на ваше зауваження.
 • Не читайте дитині нотації і не бурчите на нього, інакше він захищатиметься і прикидатиметься глухим.
 • Змиритеся з тим, що дитя усюди любить експериментувати. Так він пізнає світ!
 • Кращий спосіб виховати відповідальність і упевненість в собі – надати маляті можливість самостійно приймати рішення.
 • Крихітка вчиться  на власному досвіді, тому не слід оберігати його від наслідків власних помилок.
 • Заохочуйте допитливість маляти. Якщо ви спробуєте відмахнутися від нього, коли маля ставить відверті питання, він шукатиме відповідь на стороні.
 • Коли дитя з вами розмовляє слухайте його уважно, з розумінням, не перебиваючи і не відвертаючись. Не дайте йому навіть запідозрити, що вас мало цікавить, про що він говорить, інакше ви ризикуєте випасти з круга спілкування вашого чада.
 • Не ставте надто багато питань і не встановлюйте велику кількість правил для крихітки: він перестане звертати на вас увагу.
 • Хай ваш дошкільник дає волю своїм фантазіям. Жива уява -  дар властивий дитинству. 
 • Ніколи не стримуйте його! Хай слова «Я це зроблю сам» звучать як можна частіше у вашій сім'ї.

подготовка к школе английскийПідготувати дитину до школи насправді не так важко, як здається на перший погляд. У дошкільному віці маля володіє на подив величезними можливостями  інтелектуального розвитку і здатністю пізнавати і розвиватися. У нім природою закладений інстинкт пізнання і дослідження світу. Допоможіть маляті розвинути і реалізувати свої можливості. І йдеться не лише про кваліфікованих педагогів дошкільного центру розвитку дитини, але і власними силами – удома, адже крихітка не може розвиватися за розкладом - лише під час розвиваючих занять - особа формується повсякденно, постійно. Не жалійте свого згаяного часу. Воно окупиться у сто разів. Підготовка до школи пройдет прекрасно і крихітка переступить шкільний поріг упевненим, навчання стане для нього не важким обов'язком, а радістю, у вас не буде підстав засмучуватися з приводу успішності дошкільника. А тому в період підготовки до школи, скористайтеся наступними порадами:

 • подготовка к школе ритмикаПідбирайте для маляти такі ігрові завдання, які відповідають його інтересам. Інтерес – найкраща з мотивацій, він робить дітей по-справжньому творчими особами і дає їм можливість отримувати задоволення від інтелектуальних занять.
 • Повторюйте вправи. Правило: «Повторення – матір учення»  ніхто не відміняв і воно діє.
 • Розвиток розумових здібностей визначається часом і практикою.
 • Будьте терплячими, не квапитеся, не давайте дошкільникові завдань, які перевищують його інтелектуальні можливості.
 • подготовка к школе изоУ дошкільних заняттях має бути міра. Дайте маляті можливість інколи займатися тією справою, яка йому більше до вподоби.
 • Всі дошкільні заняття з дитям повинні проходіть в ігровій формі.
 • Розвивайте у маляти навики спілкування, дух співпраці і колективізму; навчите маляти дружити з іншими дітьми, ділити з ними успіхи і невдачі:  все це йому знадобиться в  соціально складній атмосфері загальноосвітньої школи.
 • Уникайте несхвальної оцінки, знаходите слова підтримки, частіше хвалите його за терпіння, наполегливість і тому подібне.
 • Ніколи не порівнюйте своє чадо з іншими дітьми. Формуйте у нього упевненість в своїх силах.

Спробуйте не сприймати завдання підготувати дитини до школи, як важку працю, радійте і отримуйте задоволення від процесу спілкування і пізнання самі, не втрачайте відчуття гумору – це допоможе вам зближуватися з вашим чадом. Займаючись з малям, пам'ятаєте, що у вас є чудовий привід подружитися з ним!
Тому, успіхів вам у взаєминах з дітьми і бажаний якнайкраще підготувати дитини до школи!

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример