Дитячий центр розвитку дитини Кузя. Дошкільна освіта.

дитячий садокДитячі сади і центри розвитку "Кузя" проводять дошкільне навчання дітей у віці від десяти місяців до семи років. Дошкільна освіта є злагодженою комплексною системою усебічного розвитку дитини.

Ми працюємо з 2009 року, за цей час досягли високих результатів в таких областях:

  • дитячий садок повного дня для дітей від 3 до 6 років
  • ранній розвиток дитини від 1 до 3-х років
  • підготовка до школи від 4 до 6 років
  • професійна організація дитячих свят та проведення дня народження дитини.

Ми національна мережа дитячих центрів в Україні.

Знання і досвід підтверджуються успішно працюючими центрами "Кузя" по усій Україні.

Дитячий сад "Кузя" на Подолі - ліцензована дошкільна учбова установа.

Розвиваючі курси будуються по авторських програмах, схвалених і рекомендованих МОН України. У систему курсів включені передові методики як сучасних авторів, так і класиків педагогіки, таких як методика Марії Монтессори. Наша система дошкільної освіти дозволяє розкрити кожен талант дитини в усіх сферах діяльності - від курсу загальноосвітніх знань до творчих або інтелектуальних курсів, у тому числі вивченні іноземної мови.

Учені висловили думку, що практично кожній дитині дано бути геніальним, за умови зовнішнього середовища, що розташовує, і створення певних умов. Завдання найближчих людей - батьків - забезпечити максимально комфортні умови для розвитку юного дарування. Саме для цього і створені наші дошкільні установи.

В процесі дошкільного навчання ми ставимо за мету не лише навчити дитину читати або вважати, а побудувати плацдарм соціальних стосунків дитини з навколишнім світом. В першу чергу, підготувати майбутнього першокласника до правил поведінки з однолітками і з шкільними наставниками - учителями. Від рівня соціалізації малюка залежить дуже багато що: як він засвоюватиме шкільний матеріал, яке місце займе в ієрархії авторитетної думки, чи зможе проявляти свої лідерські якості в подальших учбових закладах. Кращі дитячі центри приділяють цьому питанню велике значення при підготовці дитини до школи.

Наша перевага полягає в тому, що ми пропонуємо індивідуальний підхід у визначенні напрямів розвитку дитини. У чому полягають наші методи індивідуальної програми навчання? У тому, що для кожної дитини складається оптимальний набір розвиваючих курсів виходячи з переваги батьків, а так само рекомендацій наших психологів на підставі анкетування здібностей і рівня розвитку дитини.

Дитячий центр проводить Дошкільну освіту по наступних напрямах:

  • Загальноосвітні курси: Монтессори від 1 до 3 років, Умка від 3 до 5 років, Підготовка до школи від 5 до 7 років;
  • Інтелектуальні курси розвитку: Англійська мова, Енциклопедія;
  • Курси розвитку творчих здібностей: Світ казок, Baby-fitness, Ритміка, Танцювальна студія, Музична студія, Малюк-дизайнер, Образотворче мистецтво і Ліплення.

Центр оснащений повним набором професійного устаткування і розвиваючих матеріалів (картки Домана, ігри і матеріали Монтессори, кубики Зайцева). На розвиваючих заняттях педагоги використовують велику кількість наочних посібників, багато з яких були зроблений по нашому індивідуальному замовленню.

Дитячий центр розвитку "Кузя" має в розпорядженні обладнаний ігровий майданчик, на якому можна безкоштовно пограти в перервах між заняттями.

Проводитися іонізація кабінетів, для зручності батьків - відеоспостереження за уроками в режимі реального часу. Поки ви чекаєте дитину, адміністратори люб'язно запропонують вам гарячу кава і чай безкоштовно, так само доступна сережа Wi-Fi.

Наші постійні учні і батьки відмітили для себе домашню затишну атмосферу, що панує в нашому центрі. Тут ви і ваш малюк отримає масу задоволення і позитивних емоцій.

Дитячий сад "Кузя" відкриє малюкові дивовижний світ нових знань, навчить граючи осягати наш непростий, але в той же час прекрасний навколишній світ.

Наш "коник" - це організація дитячих свят, ми організовуємо і проводимо дивовижний День народження дитини! Новорічні ранки, свято Жінок, день Осені, Випускні, які організовує "Кузя" проходять тільки на "відмінно"!

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!