Дитячий сад Кузя. Замовлення аніматорів.

Дитячий сад на Подолі "Кузя" - ця поглиблена дошкільна освіта і організація дитячих свят "під ключ".

Ми працюємо з 2009 року в трьох напрямах діяльності :

(Детальніше, тисни на посилання)

детский садик на Подоле Приватний дитячий садок на Подолі.
child development Проведення дитячого дня народження з 1 року.
Организация детских праздников Організація дитячих свят "під ключ".

Дитячий сад "Кузя" на Подолі - ліцензована учбова установа.

Дошкільна освіта будується по авторських програмах, схвалених і рекомендованих МОН України.

У систему курсів включені передові методики як сучасних авторів, так і класиків педагогіки, таких як методика Марії Монтессори.

Дитячий сад оснащений повним набором професійного устаткування і розвиваючих матеріалів (картки Домана, матеріали Монтессори, кубики Зайцева). На розвиваючих заняттях педагоги використовують велику кількість наочних посібників, багато хто з яких був зроблений по нашому індивідуальному замовленню.

detskiy-sadik-podol

Наші вихованці і батьки відмітили для себе домашню затишну атмосферу, що панує в дитячому саду "Кузя". Тут Ваш малюк отримає масу задоволення і позитивних емоцій.

Наш "коник" - це організація дитячих свят, ми організовуємо і проводимо шикарний День народження дитини! Новорічні ранки, свято усіх Жінок, день Осені, випускні, які організовує "Кузя" проходять тільки "на відмінно"!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример