Хочте відсвяткувати дитяче свято, замовити аніматорів не дорого, але шоб було цікаво? Тоді наша пропозиція Вам сподобатися - провести День народження для дитини недорого - від 700 грн.*!

Переваги святкування дитячого свята з аніматорами центру "Кузя".

→ По-перше, коли ми проводимо свято, наприклад, Дитячий день народження увесь центр "Кузя", а це 135 м.кв. наданий в розпорядження іменинника і його гостей: ігровий майданчик у внутрішньому закритому дворику, великий хол з ігровою зоною, кімнати для застілля і, також звичайно, найякісніший яскравий реквізит і маса оригінальних конкурсів.

→ По-друге, іменинника і його гостей чекає окрема кімната для дитячого застілля, яскраво прикрашена гірляндами і навісними кулями, є окреме приміщення і для батьківського фуршета. Причому, без додаткової плати.

→ По-третє, відео і кабельне ТБ на великому екрані і веселий музичний супровід усього свята!
І якщо Вам не дуже подобається "розгром" вашої квартири, який супроводжує будь-яке дитяче свято, або якщо у вас немає приміщення для кількості запрошених гостей, а вашій дитині так хочеться бачити усіх друзів - наша пропозиція вам підійде.

animators

Ми пропонуємо організувати дитяче свято "під ключ" в нашому затишному приміщенні! Увесь дитячий центр буде у вашому розпорядженні 2 години (чи більше), ми допоможемо вам: прикрасимо кімнати святковими гірляндами і кулями і забезпечимо дитячу дискотеку.

Наші аниматоры - це професійні актори! Ось чому за одними ведучими діти бігають як приклеєні, а з іншими нудьгують або йдуть розважатися самі по собі? Секрет в тому, що одні аніматори уміють увійти до ритму серця дітей, а інші "відбувають" встановлений час. Не усі ведучі однакові, одні володіють акторським талантом, інші - ні. Аніматори дитячих свят з центру "Кузя" щиро люблять дітей і отримують справжнє задоволення від заходу, який проводять.

шоу програми

Ви добре знаєте свою дитину, його інтереси і звички, тому зможете підібрати для іменинника персонажів аніматорів, такі ігри і розваги, які він найбільше люблять. Малювання або конкурси, танці або ігри, шоу програми або караоке. Усе це легко можна організувати в нашому Центрі "Кузя"!

Виберете персонажів на сторіночці костюми аніматорів, а наповнення святкової програми ми обговоримо з Вами індивідуально.

Виберіть шоу програми на дитяче свято.

А щоб свято запам'яталося, дитячий аквагрим, мильні бульбашки і повітряні кулі-конструктори вже включені у вартість проведення заходу.
Замовте на дитяче свято дитини в нашому центрі "Кузя" на Подолі, і ми розділимо Ваші турботи по підготовці і проведенню яскравої і веселої урочистості!

Подивіться варианти наповнення програми на сторінці Дитячий день народження.

за 700 грн.* - мінімальна пропозиція "на виїзд" 1 аніматора на 1год.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример