Як відкрити Дитячий центр раннього розвитку? Як скласти бізнес-план Дитячого центру?

otkryt-detskiy-tsentrВсе більше і більше розмов, як відкрити Дитячий центр раннього розвитку, та такий, аби були добрі відгуки і аби всі записувалися на заняття в чергу.. Це і зрозуміло, адже свій бізнес Дитячий Центр – це рентабельний, соціально-направлений комерційний проект, який можна почати при відносно невеликих початкових інвестиціях. У Україні сегмент послуг розвитку дітей дошкільного віку на самому початку становлення, тому почавши свій бізнес Дитячий центр сьогодні, ви отримуєте більше перспектив від зовнішніх умов ринку.

Радників як завжди багато – е такі, що говорять насамперед потрібно визначитися з методиками, інші радять визначитися з районом і приміщенням, треті рекомендують прорахувати прибуткові і витратні частини, четверті наполягають на тому, що найважливіше, – це талановиті від бога, висококваліфіковані педагоги, яких потрібно спочатку знайти і разом з ними отримати ліцензію МОН України.

Все це вірно. Аби ваш центр для дітей став престижний і популярний, важливий кожен нюанс: і вибір місцезнаходження, і визначення методик, і рівень вартості занять, і рівень оплати праці, і кваліфікація педагогів, і ще багато-багато питань. Навіть одна помилка, непродуманий хід може значно знизити віддачу від ваших титанічних зусиль. Піде багато часу, аби знов завоювати репутацію у мамусь і відновити потік клієнтів до вашої дошкільної установи. Одна порада по досвіду - не купуйте ніякого готового бізнес-плану Дитячого центру, це невиправдані витрати, які не дадуть вам певної інформації. У вас має бути бізнес-план, розрахований під ваші вихідні дані, вашу ситуацію.

До нас стали часто звертатися колеги з питаннями про те, як відкрити хороший Дитячий центр, як отримати ліцензію МОН України, як все правильно прорахувати і не помилитися. Деякі приходили з проханням відкрити філію в іншому місті - просили франчайзинг. Багатьом ми вже допомогли, а для останніх вирішили упорядкувати процес, запропонувавши наші консалтингові послуги, а само запропонувавши франчайзинг на Дитячий центр Кузя.

Якщо ви хочете відкрити свій бізнес – Дитячий центр, з мінімальними ризиками і без зайвих витрат часу, зробіть це прямо зараз, заповнивши форму заявки.

Ви отримаєте цікавий і перспективний власний бізнес Дитячий центр, який відкриє вам нові творчі і фінансові можливості.

logo-detskiy-tsentr-kuziyaДля початку співпраці пройдіть три нескладні кроки:

Перший крок:

  1. Відправте нам заявку у формі нижче, вказавши в ній місто, де ви плануєте відкрити Дитячий центр, контактний Email, телефон і контактну особу;
  2. Отримаєте від нас анкету партнера і комерційну пропозицію (франчайзинг торгівельної марки «Babycenter Кузя»);
  3. Ознайомтеся з пропозицією, заповнить анкету Партнера і вишліть поштою на наш зворотний Email;

Другий крок:

  1. Отримаєте детальну комерційну інформацію про співпрацю;
  2. Якщо виникли питання, задайте їх по телефону, по Skype або листу по електронній пошті;
  3. Заплануйте дату і час зустрічі в нашому офісі;

Третій крок:

  1. На зустрічі підпишіть договір про надання послуг франчайзингу.
  2. Проводьте з нами планові заходи для старту бізнесу і святкового відкриття свого Дитячого центру.

Відправити заявку на співпрацю ви можете тут - у заявці на франчайзинг.

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример