Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 1 до 3-х років ми пропонуємо курси розвитку дитини: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5-х років пропонуємо навчання на курсах: Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 7-х років пропонуємо навчання на курсах: Підготовка до школи, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи для дітей.

Як розпочати розвиваючі заняття для дитини

Як почати розвиваючі заняття для дитини в дитячому саду "Кузя". Правила відвідування занять.

nachat_zanyatiya_deteyНаш приватний дитячий сад "Кузя" відкритий і для найменших дітей, аж до грудничков. Найголовніше - малюк повинен уміти самостійно сидіти, самостійно стояти і пересуватися, хоч би з підтримкою мами. Оптимальний ранній вік, при якому слід відвідувати розвиваючий центр, - з 9-10 місяців.

Розвиваючі заняття для дитини проходять по авторських програмах, затверджених і рекомендованих МОН України. Програми орієнтовані на вік дитини і рівень його здібностей.

Перед початком навчання необхідно внести оплату і надати в центр довідку стандартного зразка від педіатра медустанови (форма 026-У). До оплати занять батьки можуть відвідати з крихіткою наш дитячий садок, і доки малюк розважатиметься в ігровій кімнаті, ви отримаєте повну консультацію у адміністратора і визначитеся, який час занять для дитини будуть оптимальні.

Дитячий садок на Подолі орієнтується на колективні форми роботи з дітками, на традиційну систему навчання, і дає можливість легко, в ігровій формі адаптуватися малюкові до процесу отримання знань в українських освітніх установах.

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример