Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 2 до 3: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5: Умка, Ритмика, Англійська, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 6: Підготовка до школи, Танці, Англійська, Образотворче мистецтво, Ліплення.

Як почати відвідування дитячого саду "Кузя".

nachat_zanyatiya_deteyДитячий сад "Кузя" на Подолі відкритий і для найменших дітей. Головне, щоб малюк умів самостійно сидіти, ходити і бігати. Щоб міг користуватися ложечкою і був знайомий з горщиком. Оптимальний ранній вік, при якому можна почати відвідування дитячого саду, - від 2х років.

Рекомендуємо батькам разом з крихіткою провести ознайомлювальну екскурсію, відвідати дитячий садок, і, поки малюк веселитиметься в ігровій кімнаті, ви отримаєте повну консультацію у адміністратора про умови перебування і навчання.

Перед початком відвідування необхідно надати необхідні документи і довідку стандартного зразка від педіатра медустанови (форма 026-У), підписати Договір на послуги дошкільної учбової установи і внести оплату.

Розвиваючі заняття для дитини проходять по авторських програмах, затверджених і рекомендованих МОН України. Програми орієнтовані на свій вік дитини і рівень його здібностей. Дитячий садок на Подолі орієнтується на колективні форми роботи з дітками, на традиційну систему навчання, і дає можливість легко, в ігровій формі адаптуватися малюкові до процесу отримання знань в українських освітніх установах.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример