Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 1 до 3-х років ми пропонуємо курси розвитку дитини: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5-х років пропонуємо навчання на курсах: Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 7-х років пропонуємо навчання на курсах: Підготовка до школи, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи для дітей.

Як розпочати розвиваючі заняття для дитини

Розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі - це запорука успіху майбутнього школяра, а надалі і студента.

nachat_zanyatiya_deteyНаш центр раннього розвитку відкритий і для найменших дітей, навіть для немовля. Найголовніше – малюк повинен вміти самостійно сидіти, самостійно стояти і пересуватися, хоч би з підтримкою мами. Оптимальний ранній вік, при якому слід відвідувати розвиваючий центр - з 9 місяців. Розвиваючі заняття для дітей в дитячому центрі - це запорука успіху малюка, як майбутнього школяра, а надалі і студента.

Розвиваючі заняття для дитини проходять по певних програмах, затверджених і допущених МОН України. Програми орієнтовані на вік дитини і рівень його здібностей. Аналіз здібностей малюка проводиться по Індивідуальній Картці Розвитку, яку заповнюють батьки, і по короткому тестуванню у вигляді співбесіди малюка з фахівцем. Відповідно до отриманих результатів діагностики – фізичного, мовного і психологічного обстеження - разом з батьками визначаються розвиваючі заняття для дітей і складається графік відвідування. Грамотний підбір уроків дошкільної освіти допоможуть зробити фахівці центру.

Вартість абонемента на відвідування дитячого центру з 1 квітня 2010 року складає 1120 грн. в місяць. У абонемент входить 16 урочків, по 40 хвилин кожне. Розклад і підбір груп спеціально складені таким чином, що після відвідування базового курсу (Монтессорі, Умка або Дошкільник), малюк відразу переходить на творчи розвиваючі урочки, тобто малюк проходить 2 уроки в одні відвідування центру. При покупці абонемента, малюк відвідує розвиваючий центр 8 раз на місяць.

Так само можливо придбати 1/2 абонемента за ціною 560 грн., в який входить 8 урочків і підібрати з фахівцями зручний графік відвідування дитячого центру. Перед початком навчання необхідно внести оплату і надати в центр довідку стандартного зразка від педіатра лікувальної установи (як наприклад, під час вступу до дитсадка) про відсутність у малюка інфекційних захворювань. Перед покупкою абонемента батьки можуть відвідати з крихіткою наш центр, і доки малюк проводитиме час в ігровій кімнаті, ви отримаєте повну консультацію у адміністратора і остаточно визначитеся, які розвиваючі заняття для дитини будуть оптимальні.

Наш дитячий центр орієнтується на колективні форми роботи з дітками, на традиційну систему навчання, і дає можливість легко, в ігровій формі адаптуватися малюку до процесів освіти в українських учбових установах.

Дитячий розвиваючий центр

Сайлид - постельное белье от производителя кран либхер

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример