Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 1 до 3-х років ми пропонуємо курси розвитку дитини: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5-х років пропонуємо навчання на курсах: Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 7-х років пропонуємо навчання на курсах: Підготовка до школи, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи для дітей.

Підготовка до школи дитини. Що слід знати батькам, аби визначити, в якому дошкільному учбовому закладі вибрати підготовку дитини до школи.

podgotovka-k-shkole-rebenkaВсі батьки рано чи пізно стикаються з цим питанням. Як краще підготувати маляти до наступного важливого етапу в його житті - навчанні в школі? Підготовчі заняття з дітьми перед школою, звичайно ж, є необхідністю для його подальшого успіху, проте, основний напрям повинен даватися не у бік навчання таким шкільним навикам, як лист, читання, рахунок. Підготовка до школи дитини має бути системною - це комплексна робота по соціальному, особовому, творчому і фізичному розвитку маленької особи.

Видатний учений, російський психолог Л.І. Божовіч в своїх книгах описала період життя, коли маля личить до шкільного віку, в цей період повністю міняється відношення крихітки до того, що всьому оточує, включаючи навіть його спосіб життя. Необхідно знати, що положення школяра в суспільстві створює особливу моральну спрямованість розвитку дитячій особі маленького чоловічка. Навчання для нього полягає не лише в роботі по засвоєнню необхідних знань, як способу побудови майбутнього успішного життя, ще навчання сприймається малюком як його власна трудова діяльність, як його соціальна участь в житті суспільства. То, як першокласник зможе справлятися зі своїми шкільними обов'язками, чи відчуватиме себе успішним, має для його особи величезне значення. Виходить, що підготовка до школи — це не лише питання освіти, інтелектуального розвитку маленьких дарувань, але і формування особистості, правильного сприйняття соціуму.

podgotovka-k-shkole-deteyВибір, в яких формах і дошкільних учбових закладах відбуватиметься підготовка до школи дитини, залишається за вами. Методи можуть бути різними – в спеціальній групі по підготовці до школи (інформація викладена нижче) або в індивідуальній роботі з репетитором. Заняття можуть проводити як мама з папою, так і досвідчені педагоги. Плюс при відвідуванні репетитора полягає у тому, що ваше маля отримує повністю індивідуальне заняття, що звичайно, сприяє глибокому вивченню матеріалу. Мінус полягає в тому, що ваше чадо не отримує навики спілкування з однолітками і в суспільстві - тобто процес соціалізації відсутній.

Важливе те, що це мають бути постійні і регулярні заняття, бажано в одне і теж час. Чим раніше ви почнете розвиваючі заняття, тим більших результатів доб'єтеся. Зазвичай знаючі батьки починають дитячі заняття приблизно з 1,5-2 року.

Головна мета розвиваючих занять і ігор полягає не лише в тому, аби дати певні знання, навчити малюка самостійно грати, а в грі розвиватися. Головна мета розвиваючих ігор і занять полягає в тому, аби налагодити позитивний контакт малюка з людьми, що оточують його.

podgotovka-rebrnka-k-shkoleЗаняття по підготовці дитини до школи вимагають від маляти певної внутрішньої організації, концентрації уваги, заняття вчать його стежити за якістю своєї роботи, оцінювати її, вибудовувати певний план дій. Не допускайте і стежте, що б інші педагоги не проводили розвиваючі заняття в жорсткій армійській формі: пояснив - запам'ятав - відповідай. Якщо у маляти абсолютно немає жодного бажання займатися, тоді не слід його заставляти.

Не забувайте і про те, що фахівці рекомендують займатися з дітьми  кілька разів в день, по 2-3 рази в тиждень. Бажано, аби один і той же вид діяльності тривав не більше 20 хвилин і якщо заняття тривалістю 40 хвилин або більш, зміна діяльності повинна відбуватися кожні 15-20 хвилин під час розвиваючого заняття. Так само повинні відбуватися физкульт-паузы, під час яких маля може посуватися і попустувати.

До підготовчих занять слід готуватися заздалегідь і проводити їх як можна м’якіше, враховуючи особливості кожного дитини. Вчителі молодших класів, навіть в звичайній загальноосвітній школі, чекають від першокласника досить високий рівень підготовчих знань і навиків з перших днів навчання в школі, а що говорити про іншу престижну школу або гімназію? Звичайно в таких учбових закладах вимоги до першокласника ще вище. 

Сьогодні підготовка дитини до школи — необхідний і неминучий етап дошкільної освіти вашого маляти. Як правило, набір в групу підготовки до школи проходіт за рік до вступу в учбовий заклад, тобто у вересні. Задумайтеся про вибір варіанту занять, а ми постараємося зорієнтувати вас в цьому питанні. 

Підготовка до школи, яку дає дитячий сад.

podgotovka-k-shkole-detskiy-sadУ кожному дитячому саду є обов'язкові розвиваючі заняття підготовки дитини до школи. Це дійсно найдоступніший і простіший варіант. Плюси таких занять в тому, що можна економити власні і сили, і час, і до того ж в більшості випадків, це абсолютно не дорого. Крім того, займатися в звичній атмосфері садка з добре знайомою вихователькою маляті зручно і комфортно.

Одне з найосновніших завдань підготовки до школи дитини - зрозуміти і навчитися належно поводитися в новій незвичній обстановці, побудувати хороші стосунки з такими ж дітьми однолітками і з дорослими - педагогами, вчителями, наставниками. Адже в середньому учбовому закладі дистанція взаємин з вчителем, значно більше, чим між вихователем і малюком в дитячому садку. Тому, якщо навіть у маляти буде все виходити, і він володітиме необхідними знаннями при підготовці дитини до школи, маля може просто виявитися психологічно не готовим до нового типа стосунків, нової атмосфери. Це може негативно вплинути на його адаптацію в школі, а в деяких випадках виробити небажані комплекси на багато років навчання.

І хоча вихователі дитячих садів не віддають переваги індивідуальній роботі з дітьми, рівень знань, який передбачають підготовчі групи дитячого саду, достатній для вступу до районної середньої школи. Виключенням з правил можуть бути спеціальні і спеціалізовані сади-школи при учбових закладах, де програми підготовчої групи і першого класу скоординовані, та і вчителі молодших класів так само приймають активну роль в підготовці діток до школи. Про це піде мова нижче.

Підготовка до школи в гімназії.

podgotovka-k-shkole-gimnaziyaЯкщо ви хочете віддати крихітку в певний коледж (гімназію) з високим конкурсом, то можна піти в підготовчу групу при такій гімназії. Вчителі і педагоги вже побачили і запам'ятали дітей за час навчального року, тому перші класи формуються в основному з таких хлопців. Програма тут, як ми говорили, скоординована з програмою першого класу, а заняття ведуть педагоги, які і набирають дітей в школу. За час підготовки до школи, майбутній дошкільник зможе звикнути до обстановки, адаптуватися до шкільних вимог, і зрозуміло, до свого першого вчителя. Проте, треба не забувати, що гімназія не гарантує, що всі, хто відвідує курси, стануть її учнями. Подумайте про запасні варіанти, взнайте, які школи у вашому районі працюють по тих же програмах.

Якщо школа досить престижна, то вимоги до дітей і рівень навантажень досить серйозний. Це вже майже справжнє навчання, яке вимагає від дітей уміння концентруватися, швидко і чітко виконувати вказівки вчителя, доводити до кінця завдання, без зусиль перемикатися з одного виду діяльності на іншій. Далеко не всі діти готові до таких навантажень. Тому, якщо маляті лише виповнилося 5 років, у нього є якісь психологічні або логопедичні проблеми, гарненько подумайте, перш ніж віддавати його на такі підготовчі курси.

podgotovka-k-shkole-detskiy-centr-razvitiyaПідготовка до школи в Дитячому центрі розвитку.

Хочемо вам порекомендувати дитячі розвиваючі центри, які так само проводять підготовку до школи.

При розвиваючих центрах є кваліфіковані психологи, які протестують маляти, постежать за ним під час занять і порекомендують відповідну школу. І якщо у вашого маляти є якісь проблеми, які можуть перешкодити вступу до школи і його подальшому успішному навчанню, допоможуть скоректувати їх.

 

obuchenie-podgotovka-k-shkoleНавчання і підготовка до школи, яку пропонують розвиваючі центри ведеться грунтуючись на загальноосвітні програми, прийняті Міністерством утворення, включають прогресивні методики розвитку дітей (Зайцева, Домана, Лупан), а так само перевірені авторські розробки педагогів-методистів. У дитячому центрі маля отримає дуже хорошу підготовку до школи, як інтелектуальну, так і морально-психологічну. До того ж, що розвивають дитячі центри включають в комплексні заняття і творчі, і інтелектуальні предмети, такі як англійський, музика, образотворча творчість, ритміка і ін.

Існує багато різних методик навчання і розвитку. Шановні батьки, обов'язково поцікавтеся, які вимоги пред'являє школа або гімназія майбутньому першокласникові, по яких програмах йде навчання в першому класі, тоби програми підготовчих курсів і 1-го класу школи, в яку ви поступаєте, були як можна ближчі. Ми бажаємо вам і вашому чаду успішної життєвої дороги!

Статті по темі:

"Як підготувати дитину до школи"

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример