Дошкільна освіта в дитячому саду - це курси авторських розвиваючих занять для дитини метою которіх є вдосконалення інтелекту, розумових і творчих здібностей.

Адміністратори нашого саду допоможуть вам визначити оптимальний комплекс раннього розвитку дитини. Разом з вами, шановані батьки, на підставі заповненого тіста, ми складемо Карту Індивідуальної Програми, в якій з урахуванням здібностей і схильностей вашого маленького генія будуть рекомендовані напрями оптимального розвитку дитини.

Розвиток дитини на базових програмах

Навчання, що розвивають базові програми, охоплюють ранній розвиток дітей від 9 місяців і до 7 років. Розвиваючі заняття для дитини дозволяють отримати знання, уміння і навички окремими згрупованими блоками, що дає можливість навчатися комплексно, у відповідності своєму віку:

Ранній розвиток дитини за програмою Монтессори (від 1 до 3)

dub04Розвиваючі заняття для дитини на курсі Монтессори розраховані на малюків від дев'яти місяців до трьох років. Програма 'Монтессори' є авторською методикою раннього розвитку дитини, і включають тільки елементи педагогіки Марії Монтессори з використанням професійного устаткування. Малюки займаються з викладачами за спеціальною вдосконаленою програмою, яка ефективно дозволить розкрити індивідуальні здібності кожного малюка. Кваліфіковані педагоги центру розвитку знайдуть підхід до кожного крихітці і обов'язково обговорять з вами його успіхи і найближчі плани навчання. Детальніше...

Ранній розвиток дитини за другою базовою програмою Умка (від 3 до 5)

33Розвиток дитини за програмою "Умка" є розвиваючими заняттями для дитини, розрахованими на малюків від трьох до п'яти років. Тут цілі навчання дітей відрізняються від раннього розвитку дітей за програмою "Монтессори". Тут малюки комплексно освоюють профільні предмети, формуються як самостійних осіб і вчаться комунікації в групі однолітків, що дозволяє малюкові соціалізуватися, стати індивідуальною сформованою особою. Детальніше...

Розвиток дитини за третьою базовою програмою "Дошкільник" (від 5 до 7)

16Дитячий центр розвитку представляє програму "Дошкільник", кінцевим завданням якої є професійна підготовка до школи дитини у загальноосвітній установі. Розвиваючі заняття "Дошкільник" спрямовані на ранній розвиток дітей від п'яти до семи років. Ключова робота педагогів центру за програмою "Дошкільник" обернена не лише на отримання навичок і знань, які потрібні при вступі до школи, а і на проведення адаптації малюка до нових соціальних умов, які чекають його в школі. Ранній розвиток дітей на уроках "Дошкільник" проходить під девізом - Навчити вчитися. Детальніше...

Курси раннього розвитку дитини, спрямовані на вдосконалення інтелекту

Методика програми спрямована на вдосконалення інтелекту, ранній розвиток у дітей логічного мислення і пам'яті. Після програми малюк зможе успішно вирішувати інтелектуальні завдання різного рівня. Програму інтелектуальних занять рекомендується поєднувати з базовими програмами.

Англійська мова для дітей

41Програма "Англійська мова для дітей" призначена малюкам від трьох років. Програма "Англійська мова для дітей" - це спеціальні розвиваючі заняття для дитини, методика яких має на увазі поступове занурення крихітки в невідоме і нове мовне середовище. При цьому малюк є активним учасником процесу навчання - він грає, співає, малює, бере участь в сценках, не помічаючи того, сам активізує сприйняття мови. Програма "Англійська мова" побудована за принципом самонавчання детей-билингвов.

Шахи для дітей

shahmaty_centerНавчання дітей шахам розраховане на вік від трьох років і до молодшого шкільного віку. На уроках діточки осягають цю прадавню інтелектуальну гру. Шахи прискорюють ранній розвиток дітей, адже шахи відмінно розвивають рахункові здібності, тренують пам'ять, розвивають логіку, допомагають малюкові опанувати дії в думці. Найбільша цінність, яку дають навчання шахами, - це виховання вольових якостей, прагнення до перемоги. Досвідчений педагог захопить малюка пізнавальною грою, навчить логічно мислити, приймати самостійні рішення і, звичайно, перемагати.

Енциклопедія

enciklopediyaПрограма "Енциклопедія" викладається малюкам від 3 років. На програмі "Енциклопедія" педагог в доступній ігровій формі робить з хлоп'ятами перші географічні відкриття, знайомить їх з першими законами хімії і фізики, розкриває дивовижний світ тварин і здійснює подорожі в часі.

Ранній розвиток у дітей творчих здібностей

Ця програма дає імпульс до розвитку творчого мислення. Педагоги працюють з малюками по усіх основних напрямах. Заняття можна комбінувати і поєднувати з базовими програмами.

Світ казок

mir_skazki"Світ казок" - дуже захоплюючий курс, який значно сприяє розвитку дітей від 1 року! Розвиваючі заняття дозволять малюкові зануритися в чарівний світ казок, упізнати відомих героїв, познайомитися з новими казковими персонажами. Уроки "Світ казок" допоможуть дітям правильно виражати свої емоції і розуміти емоційний стан людей, що оточують його, отримати глибші уявлення про життя і навколишній світ, дасть перші навички театральної майстерності. У основу програми закладені завдання розкриття особи малюка, його індивідуальності, а так само розкритті його індивідуального потенціалу, заснованого на самовираженні і саморозвитку, без натиску з боку дорослих.

Baby - fitness

22_11Хочте привчити малюка до здорового способу життя і спорту? У цьому вам допоможуть спеціальні розвиваючі заняття для дитини "Baby-fitness". "Baby-fitness" - це фитнес-программа для найменших: від 9-ти місяців до 2-х років.

Ритміка

Заняття "Ритміка" можуть відвідувати малюки від одного року. Музично-ритмічні уроки "Ритміка" - це комплекс музичних вправ і ритмічних рухів, які сприяють розвитку музичного слуху, координації рухів, рухових умінь і навичок.

Танцювальна студія

"Танцювальна студія" орієнтована на малюків від трьох років. Розвиваючі заняття в "Танцювальній студії" під керівництвом досвідченого педагога допоможуть вашому крихітці навчитися красиво рухатися під музику, розвинути почуття ритму і музичний слух, сформувати правильну осанку і поліпшити координацію рухів.

Музична студія

"Музична студія" розрахована на малюків від трьох років. На розвиваючих заняттях в "Музичній студії" ваш малюк познайомиться з музичними інструментами і основами музичної грамоти, навчиться співати, чути ритм і рухатися під музику.

lp02Малюк-дизайнер

Програма навчання "Малюк-дизайнер" навчить вашого малюка створювати витвори мистецтва із звичних, буденних речей; адже головна мета занять - це вдосконалення естетичного чуття і уміння перетворювати навколишній світ, відповідно до своїх уявлень про прекрасний!

Образотворче мистецтво

"Образотворче мистецтво" - курс розвиваючих занять, розрахований на дітей від півтора років. На заняттях досвідчені педагоги студії навчать вашого малюка утілювати фантазії на папері, творити за допомогою кисті і фарб.

Ліплення

sm_izo

Заняття за програмою "Ліплення" розраховані на ранній розвиток дітей від двох років. З повчальних занять ліпленню починається залучення малюків до жанру так званого пластичного мистецтва. Свої вироби вони уквітчують, піском, крупою або намистинками. Розвиваючі заняття для дитини "Ліплення" проводяться виключно з використанням натуральної гончарної глини з екологічно чистого регіону України, а для діток до 3 років використовується тісто з борошна. Ліплення розвиває моторику, об'ємне мислення, усидливість і творчу фантазію майбутнього генія.

Ранній розвиток дитини - дуже відповідальний етап в житті малюка. Дитячі центри відрізняють в першу чергу професіоналізм педагогів і методики, по яких проходить ранній розвиток дитини. Авторські методики нашого центру на Подолі об'єднують кращі досягнення світової педагогіки розвитку малюків дошкільного віку і успішно застосовуються на практиці.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример