«Шахи для дітей» - освітні заняття, що розвивають логіку і прагнення до перемоги.

shahmaty-detyamШахи для дитини грають позитивну роль, ця гра добре розвиває рахункові здібності, розвиває логіку, тренує пам'ять, допомагає малюкові опанувати дії у думці.

Є приклади, коли саме заняття шахами допомогли малюкам навчитися вважати. Шахи для дитини – це гра по правилах: кожна фігура ходить саме по-своєму і ніяк інакше. Гра учать малюка діяти в певних умовах, це дуже дисциплінує і тренує волю. Юний шахіст вчиться планувати свої ходи, розраховувати сили впродовж всієї партії; під час гри малюк виучується управляти ситуацією і регулювати її самостійно. Найбільша цінність, яку дають шахи для дітей, - це виховання вольових якостей, прагнення до перемоги.

Багато фахівців і психологи зійшлися в думці що ця древня гра діють як виховний процес, при цьому залишаються захоплюючою грою:  малюкам дуже приваблива і сама шахівниця, і фігурки, які схожі на іграшки. Дітки сприймають це, як якусь таємницю.

Як навчити дитини грати в шахи? Далеко не в кожного є хороші, дохідливі дитячі підручники. Добре, якщо батьки зможуть грамотно захопити малюка до гри і якщо все вийшло – чудово! Грайте з вашим малюком регулярно. Але якщо ви по яких-небудь причинах не можете дозволити навчання шахами дитини самостійно, або у вас не завжди на це є час, то центр раннього розвитку вам в цьому допоможе! Адже для дітей гра в шахи непроста і неможливо малюка посадити за партію і відразу почати гру. Для повноцінного розвитку описаних якостей, досить записатися на заняття «Шахи для дітей».

портал Саратова подержанные автомобили ваз в саратове. Собственный Магазин при фирме Хлопковый рай! Постельное белье Хлопковый Рай - сертифицированное!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример