akciya  20Ваша дитина народилася в ці прекрасні весняні дні? Вам пощастило і ми поспішаємо вас обрадувати!

З 23 березня стартує АКЦІЯ: дитячий центр "Кузя" на Подолі надає весняну знижку на послуги організації дитячого свята: мінус 20%! А для мами іменинника особливий сюрприз - букет квітів з повітряних кульок! Більш детально про свято дитячий день народження.

Нагадаємо, що навіть в базову програму дитячого заходу безкоштовно включені такі доповнення: індивідуальний сценарій свята, велика вітальна газета (А3) з відбитками ручок іменинника, фонтан з мильних бульбашок, лазерна дискотека, професійний аквагрим і подарунки всім гостям з кольорових надувних кульок.

Спочатку дітей чекає захоплююча інтерактивна програма зі своїм сюжетом, в який включені конкурси та цікаві завдання. Все проходить під спеціальний музичний супровід, дітки танцюють, змагаються, малюють велику вітальну листівку і підходять до головного конкурсного завдання, в кожному разі він різний. Після цього гості відправляються за святковий стіл, де на них чекає солодкий сюрприз - іменинний торт. Під спеціальну музику провідні урочисто виносять тортик. Поки всі гості хором голосно рахують скільки років виповнилося імениннику, винуватець торжества загадує бажання і потім задуває свічки. Їдять діти близько 15 хв, після застілля їх чекає ультро-яскрава, кольорова дискотека і лазерне шоу. Поки дітки отримують подарунки за кращий танець на дискотеці, другий аніматор робить аквагрим всім бажаючим, перетворюючи їх у різних тварин, метеликів, супергероїв або піратів. На цій яскравій кульмінаційної ноті наше свято приходить до логічного завершенню.

Ми гарантуємо, що після нашого свята, дитина і всі гості залишаться безмірно щасливі. Тому що тільки наші провідні дають відчути імениннику, що це самий особливий день, і він тільки для нього!

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример