Українська вечіркаНаціональна ідея України перебувати у відродженні, зараз як ніколи хочеться заявити - Так, ми Українці і пишаємося своєю історією, своїм корінням! Для справжніх патріотів - вечірка в українському стилі, найпопулярніша тематика цього року. А Україні є чим похвалитися: барвисті вишиванки, ремісничі шедеври, цікавий калоритний фольклор. Об'єднавши всі українські традиції та національні свята, ми розробили програму, яка буде цікава кожному українцю, незалежно від його віку. Тільки ця вечірка пронизана божевільними ритмами і сучасними українськими мелодіями.
Кожен маленький чоловік перевірить свою козацьку силу, витривалість, реакцію і доведе, що він справжній козак. А юні україночки разом з невгамовною Солохою, навчаться плести вінки, ворожити на судженого, співати національні пісні, варити вареники або справжній український борщ. Так веселитися як веселяться українці не вміє ні один народ, на вечірці кожен гість отримає масу позитивних емоцій, заряд тієї енергетики, яка дозволяє випробувати велику гордість за нашу націю!
Свято сподобається і дітям і дорослим, всі випробують неповторний емоційний підйом від нашого українського свята. І не забудьте заздалегідь попередити гостей про дрес-код, щоб всі наділи красиві національні вбрання, тоді і фотографії зі свята будуть дуже яскравими і красивими.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример