З приходом осені скорочується час прогулянок і їх кількість. Погодьтеся, під мрячить дощиком, та ще з вітром, прогулянки не особливо приємні, хочеться домашнього тепла і затишку, з чаєм і печивом. Та ще застуди частішають, дитина ходить в садок з перервами. А іграшки швидко набридають. Пропонуємо чотири способи відмінно провести час з дитиною. По-перше, ви змайструєте іграшки разом, своїми руками - це розвиток дрібної моторики; по-друге, ці іграшки - відмінні посібники для легкого і ненав'язливого навчання, а саме, розвиток логіки, мови як мінімум; по-третє, ви чудово проведете час, приділивши дитині якісну увагу, з користю і в задоволення - а це необхідна дитині близькість, емоції та навички.

zanyat-rebenkaОтже:

1) Дрібна моторика і прищіпки. Малюємо картинки тварин, предметів або знаходимо готові, які можна вирізати, наприклад, з розмальовок. Вирізаємо. Створюємо цілісний образ за допомогою прищіпок. Наприклад: дереву - гілки-прищіпки, бабку - прищіпки-крила, ріпку - бадилля-прищіпки і т.д. Наскільки вистачить фантазії.

2) Дихання і трубочка. Робимо з паперу невеликі фігурки рибок, фруктів або різних форм. Беремо звичайну соломку для коктейлів. Дитина, взявши трубочку в рот, вдихаючи через неї повітря, повинен «зловити» паперову фігурку і покласти її в коробочку або миску. Вправи з диханням необхідні для правильного розвитку мови.

3) Вивчення квітів і кіндер-сюрприз. Для закріплення знань різних кольорів підійде наступна гра: взяти кілька контейнерів з-під кіндер-сюрпризу, на них приклеїти умовні кольорові значки, намалювати чорним фломастером забавні пики, вирізати паперові кружечки різних кольорів. Перемішати кружечки і складати по одному в відповідний контейнер.

4) Координація, дрібна моторика і сірники. Малюємо їжачка, проколюємо невеликі дірочки в тих місцях, де будуть голки. Беремо сірники або зубочистки і вставляємо в дірочки. Використовуйте дощовий день, щоб нікуди не поспішати, відкладіть справи, і проведіть його з дитиною.

Ніщо так не зігріває в холодну осінню погоду, як теплота і близькість між дитиною і батьком, співчутлива увага батьків і спільне проведення часу з дитиною.

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!