З приходом осені скорочується час прогулянок і їх кількість. Погодьтеся, під мрячить дощиком, та ще з вітром, прогулянки не особливо приємні, хочеться домашнього тепла і затишку, з чаєм і печивом. Та ще застуди частішають, дитина ходить в садок з перервами. А іграшки швидко набридають. Пропонуємо чотири способи відмінно провести час з дитиною. По-перше, ви змайструєте іграшки разом, своїми руками - це розвиток дрібної моторики; по-друге, ці іграшки - відмінні посібники для легкого і ненав'язливого навчання, а саме, розвиток логіки, мови як мінімум; по-третє, ви чудово проведете час, приділивши дитині якісну увагу, з користю і в задоволення - а це необхідна дитині близькість, емоції та навички.

zanyat-rebenkaОтже:

1) Дрібна моторика і прищіпки. Малюємо картинки тварин, предметів або знаходимо готові, які можна вирізати, наприклад, з розмальовок. Вирізаємо. Створюємо цілісний образ за допомогою прищіпок. Наприклад: дереву - гілки-прищіпки, бабку - прищіпки-крила, ріпку - бадилля-прищіпки і т.д. Наскільки вистачить фантазії.

2) Дихання і трубочка. Робимо з паперу невеликі фігурки рибок, фруктів або різних форм. Беремо звичайну соломку для коктейлів. Дитина, взявши трубочку в рот, вдихаючи через неї повітря, повинен «зловити» паперову фігурку і покласти її в коробочку або миску. Вправи з диханням необхідні для правильного розвитку мови.

3) Вивчення квітів і кіндер-сюрприз. Для закріплення знань різних кольорів підійде наступна гра: взяти кілька контейнерів з-під кіндер-сюрпризу, на них приклеїти умовні кольорові значки, намалювати чорним фломастером забавні пики, вирізати паперові кружечки різних кольорів. Перемішати кружечки і складати по одному в відповідний контейнер.

4) Координація, дрібна моторика і сірники. Малюємо їжачка, проколюємо невеликі дірочки в тих місцях, де будуть голки. Беремо сірники або зубочистки і вставляємо в дірочки. Використовуйте дощовий день, щоб нікуди не поспішати, відкладіть справи, і проведіть його з дитиною.

Ніщо так не зігріває в холодну осінню погоду, як теплота і близькість між дитиною і батьком, співчутлива увага батьків і спільне проведення часу з дитиною.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример