{loadposition shariki}

Як співається у відомій пісні дитячий День народження тільки раз в році. Звичайно, хочеться, що б дитяче свято пройшло весело і незвично, аби гостям і іменинникові ця подія запам'яталася надовго. Ви можете замовити у нас оригінальні іменні листівки для офіційного запрошення на День народження друзів дитини. Крім того, коли свято так швидко пролітає і гості розходяться, оригінальні листівки залишаються на згадку про чудову подію. Пропонуємо вашій увазі ексклюзивні вітальні листівки - запрошення на дитяче свято або День народження дитини. Кожна авторська листівка, зроблена під ваше замовлення, саме на тематичне свято для вашого дитини. Це може бути запрошувальні на Піратський збір або пораду Індійців; у Лісову казку або в гості до Мальвіні; подорож на Луну або в Задзеркаллі до Аліси. Будь-яка тематика буде виконана яскраво і індивідуально.

день рождения ребёнка_пригласительные

Стандартний розмір листівки: 200х60 мм.

Вартість одній такої листівки - 10 грн., наклад від 10 штук.

Термін виготовлення 5 днів, можливе термінове виготовлення.

Також по Вашому замовленню наші фахівці можуть виготовити портретну родинну фотографію, плакат-календар іменинника з друзями, улюбленими предметами, пов'язаними з вашим малюком. 

detskie-prazdniki-priklucheniya

 

Ми робимо незвичайні листівки-поздоровлення, запрошувальні на День народження, запрошення на дитяче свято або зустріч. Наші фахівці володіють творчою фантазією і завжди готові придумати і запропонувати для вас що-небудь новеньке і незвичайне. Ми запропонуємо ідею, розробимо макет, підберемо папір, який найбільш підійде для вашого замовлення. Наша мета - зробити для вас і дитини яскраву листівку, яка справить більше враження на ваше свято, що запам'ятовується надовго.

Якщо наша пропозиція вас зацікавила, дайте заказ по телефону администратору.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример