Приватні дитячі сади Києва - які переваги і недоліки перед державними садами.

сhastnye-detskiye-sadyОстанніми роками намітилася тверда тенденція до збільшення кількості приватних дитячих садів Києва. Це зростання викликане перш за все попитом молодих батьків на якісні послуги у сфері дошкільної освіти. Чим же хороші приватні дитячі сади Дарницького району (Позняки). У чому полягають переваги приватних дитячих садків перед державними?

1. Однією з важливих відмінностей приватних садів Позняки Осокорки є велика відповідальність перед батьками і спрямованість на сучасні методи виховання і розвитку дитяти. У приватних дошкільних установах використовують сучасні підходи в питаннях дитячої психології. А державні сади міняються дуже повільно, а то і взагалі опираються нововведенням. Все менше батьків згодні, аби їх дитяти виховували "радянськими" методами, де в главу ставитися слухняність і покірливість. Приватні дитячі сади в Києві прагнуть забезпечити розвиток індивідуальної особи в кожному дитяті і охоче використовують в своїй практиці досвід тих, що успішно зарекомендували себе педагогічних методик, навіть заявляючи це «фішкою» в своєму позиціюванні. Наприклад, особливою популярністю користуються система Монтессорі, деякі сади включають в свої програми елементи декількох методик, інтегруючи їх в свою авторську систему всестороннього розвитку дитяти.

detskiye-sady-kiyev2. Підхід у виборі персоналу і педагогів. Якщо говорити на прямоту, в державних садах якість персоналу в більшості випадків бажає кращого. На жаль, низька заробітна плата і нелегкі умови праці слабо мотивують і не залучають молодих кваліфікованих фахівців. Приватні дошкільні установи - це комерційні структури. Як будь-який успішний бізнес, приватний дитячий сад Дарницького району (Позняки) дорожить і репутацією, і своїм кваліфікованим персоналом. Тому до вибору співробітників тут личать особливо уважно, ретельно відбирають кандидатів, а співробітникам пропонують гідну оплату. Це дозволяє говорити, що вихователі приватного садка відносяться до своєї роботи відповідальніше.

3. Ще однією перевагою можна назвати кількість дітей в групі. Бич державних дитячих садів - дуже велика кількість дітей в одній групі, і, звичайно, недостатня кількість вихователів на одну таку групу. Дитячі сади на Подолі і інших районах Києва, можуть набирати в групу, розраховану на 20 чоловік, до 45 дітей! Внаслідок цього, природно, погіршується якість і сприйняття розвиваючих занять, недостатньо приділяється увага кожному дитяті. Приватні дитячі сади пропонують групи від 8 до 20 дітей. Кожному дитяті щодня приділяється досить уваги і турбота. Крім того, в передових садках, для проведення розвиваючих освітніх занять групи діляться на підгрупи для якісного засвоєння матеріалу.

сhastnye-detskiye-sady-kiyeva4. Варто звернути увагу на те переваги, що приватні сади, в основному, відкриваються в нових будівлях і приміщеннях. Обставляються новими меблями, що відповідають вимогам ергономіки і екологічності, а також купують сучасні учбові матеріали і устаткування для розвитку дітей. Це поважно для багатьох свідомих батьків, які бажають, аби дитяти оточували зручність і затишок як під час гри і навчання, так і під час тихої години. У державних же дитячих садах не рідка ситуація, коли старі меблі і інтер'єри пережили себе, і своїм виглядом наводять тугу. Ця ситуація породила народну традицію відомчих садків: у своєму бажанні кращих умов для своїх дітей, батьки об'єднуються і самостійно купують все необхідне. З цього пункту логічно перейдемо до наступного: 5. Побори. Визначаючи дитяти в державний садок, будьте готові до того, що ви купуватимете все, починаючи від туалетного паперу і олівців і закінчуючи партами і унітазами. Також з року в рік ви братимете активну участь в ремонті і облагороджуванні всього саду в цілому. Деякі батьки відмовляються від цього, тому бажає доводиться платити і за них, що породжує в батьківських колективах справжні війни. У більшості приватних садів у фіксовану оплату за послуги включено все, що може знадобитися вашому дитяті для комфортного перебування, для навчання і ігор. Окремо може обмовлятися сума за харчування, залежна від відвідин дитяти. В приватних дитячих садів переваг багато, єдиний недолік - вартість, осилити яку здатна не кожна сім'я. Не дивлячись на це, існує безліч доступних варіантів навіть для сімей з середніми доходами.

Доступність і якість послуг - це те, що повинне задовольнити обоє сторони: і приватний дитячий сад, і батьків. В результаті ви отримуєте налагоджений зв'язок сад-батько, вихователь-дитя. А головне - спокійного, розумного і щасливого дитяти, майбутню особистисть!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример