Приватні дитячі сади Києва - які переваги і недоліки перед державними садами.

сhastnye-detskiye-sadyОстанніми роками намітилася тверда тенденція до збільшення кількості приватних дитячих садів Києва. Це зростання викликане перш за все попитом молодих батьків на якісні послуги у сфері дошкільної освіти. Чим же хороші приватні дитячі сади Дарницького району (Позняки). У чому полягають переваги приватних дитячих садків перед державними?

1. Однією з важливих відмінностей приватних садів Позняки Осокорки є велика відповідальність перед батьками і спрямованість на сучасні методи виховання і розвитку дитяти. У приватних дошкільних установах використовують сучасні підходи в питаннях дитячої психології. А державні сади міняються дуже повільно, а то і взагалі опираються нововведенням. Все менше батьків згодні, аби їх дитяти виховували "радянськими" методами, де в главу ставитися слухняність і покірливість. Приватні дитячі сади в Києві прагнуть забезпечити розвиток індивідуальної особи в кожному дитяті і охоче використовують в своїй практиці досвід тих, що успішно зарекомендували себе педагогічних методик, навіть заявляючи це «фішкою» в своєму позиціюванні. Наприклад, особливою популярністю користуються система Монтессорі, деякі сади включають в свої програми елементи декількох методик, інтегруючи їх в свою авторську систему всестороннього розвитку дитяти.

detskiye-sady-kiyev2. Підхід у виборі персоналу і педагогів. Якщо говорити на прямоту, в державних садах якість персоналу в більшості випадків бажає кращого. На жаль, низька заробітна плата і нелегкі умови праці слабо мотивують і не залучають молодих кваліфікованих фахівців. Приватні дошкільні установи - це комерційні структури. Як будь-який успішний бізнес, приватний дитячий сад Дарницького району (Позняки) дорожить і репутацією, і своїм кваліфікованим персоналом. Тому до вибору співробітників тут личать особливо уважно, ретельно відбирають кандидатів, а співробітникам пропонують гідну оплату. Це дозволяє говорити, що вихователі приватного садка відносяться до своєї роботи відповідальніше.

3. Ще однією перевагою можна назвати кількість дітей в групі. Бич державних дитячих садів - дуже велика кількість дітей в одній групі, і, звичайно, недостатня кількість вихователів на одну таку групу. Дитячі сади на Подолі і інших районах Києва, можуть набирати в групу, розраховану на 20 чоловік, до 45 дітей! Внаслідок цього, природно, погіршується якість і сприйняття розвиваючих занять, недостатньо приділяється увага кожному дитяті. Приватні дитячі сади пропонують групи від 8 до 20 дітей. Кожному дитяті щодня приділяється досить уваги і турбота. Крім того, в передових садках, для проведення розвиваючих освітніх занять групи діляться на підгрупи для якісного засвоєння матеріалу.

сhastnye-detskiye-sady-kiyeva4. Варто звернути увагу на те переваги, що приватні сади, в основному, відкриваються в нових будівлях і приміщеннях. Обставляються новими меблями, що відповідають вимогам ергономіки і екологічності, а також купують сучасні учбові матеріали і устаткування для розвитку дітей. Це поважно для багатьох свідомих батьків, які бажають, аби дитяти оточували зручність і затишок як під час гри і навчання, так і під час тихої години. У державних же дитячих садах не рідка ситуація, коли старі меблі і інтер'єри пережили себе, і своїм виглядом наводять тугу. Ця ситуація породила народну традицію відомчих садків: у своєму бажанні кращих умов для своїх дітей, батьки об'єднуються і самостійно купують все необхідне. З цього пункту логічно перейдемо до наступного: 5. Побори. Визначаючи дитяти в державний садок, будьте готові до того, що ви купуватимете все, починаючи від туалетного паперу і олівців і закінчуючи партами і унітазами. Також з року в рік ви братимете активну участь в ремонті і облагороджуванні всього саду в цілому. Деякі батьки відмовляються від цього, тому бажає доводиться платити і за них, що породжує в батьківських колективах справжні війни. У більшості приватних садів у фіксовану оплату за послуги включено все, що може знадобитися вашому дитяті для комфортного перебування, для навчання і ігор. Окремо може обмовлятися сума за харчування, залежна від відвідин дитяти. В приватних дитячих садів переваг багато, єдиний недолік - вартість, осилити яку здатна не кожна сім'я. Не дивлячись на це, існує безліч доступних варіантів навіть для сімей з середніми доходами.

Доступність і якість послуг - це те, що повинне задовольнити обоє сторони: і приватний дитячий сад, і батьків. В результаті ви отримуєте налагоджений зв'язок сад-батько, вихователь-дитя. А головне - спокійного, розумного і щасливого дитяти, майбутню особистисть!

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример