arifmeticaШкола ментальної арифметики тепер в дитячому центрі Кузя на Подолі!

Ви зможете вирішити цей приклад в думці за декілька секунд, без допомоги калькулятора?
872+116-761+262-378=?
А ваша дитина зможе! Це обіцяє школа ментальної арифметики.
Ментальна (тобто "уявна") арифметика - напрям, який фантастичними темпами набирає популярність у всьому світі. Зараз відкрито сотні шкіл і курсів ментальної арифметики, і їх число продовжує зростати. Піонерами в розвитку цього напряму стали азіатські країни, але досить швидко курс став популярним в Європі і Америці. У великих містах Казахстану і Середньої Азії центри ментальної арифметики на кожному кроці, а в Україні бум тільки починається.
Чи варто вірити обіцянкам шкіл ментальної арифметики? І чи треба це дитині - навчитися вмить - "ментально" вважати?
Послідовники курсу пояснюють, що, головна перевага ментальної арифметики не в самому умінні швидко рахувати. А в тому, що при підрахунках цим методом задіюються відразу дві півкулі головного мозку. Мислення дитини "звикає" вирішувати життєві завдання двома півкулями одночасно: сконцентруватися на питанні, уявити якусь схему і логічно вирішити завдання. Виникає креативний і в той же час логічний підхід до вирішення питань. Незважаючи на спори педагогів, інтерес з боку батьків величезний. Все більше людей дізнається про цю методику і хоче дати своїм дітям перевагу в подальшому житті. Тому багато дитячих центрів замислюються про те, щоб ввести у себе цей напрям.
Дитячий центр Кузя пропонує усім охочим записатися на курс Ментальної арифметики. Курс расщитан на вік від 5 до 12 років. Детальніше дізнайтеся по телефону у адміністратора. Бажаємо успіхів в розвитку вашого чада!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример