arifmeticaШкола ментальної арифметики тепер в дитячому центрі Кузя на Подолі!

Ви зможете вирішити цей приклад в думці за декілька секунд, без допомоги калькулятора?
872+116-761+262-378=?
А ваша дитина зможе! Це обіцяє школа ментальної арифметики.
Ментальна (тобто "уявна") арифметика - напрям, який фантастичними темпами набирає популярність у всьому світі. Зараз відкрито сотні шкіл і курсів ментальної арифметики, і їх число продовжує зростати. Піонерами в розвитку цього напряму стали азіатські країни, але досить швидко курс став популярним в Європі і Америці. У великих містах Казахстану і Середньої Азії центри ментальної арифметики на кожному кроці, а в Україні бум тільки починається.
Чи варто вірити обіцянкам шкіл ментальної арифметики? І чи треба це дитині - навчитися вмить - "ментально" вважати?
Послідовники курсу пояснюють, що, головна перевага ментальної арифметики не в самому умінні швидко рахувати. А в тому, що при підрахунках цим методом задіюються відразу дві півкулі головного мозку. Мислення дитини "звикає" вирішувати життєві завдання двома півкулями одночасно: сконцентруватися на питанні, уявити якусь схему і логічно вирішити завдання. Виникає креативний і в той же час логічний підхід до вирішення питань. Незважаючи на спори педагогів, інтерес з боку батьків величезний. Все більше людей дізнається про цю методику і хоче дати своїм дітям перевагу в подальшому житті. Тому багато дитячих центрів замислюються про те, щоб ввести у себе цей напрям.
Дитячий центр Кузя пропонує усім охочим записатися на курс Ментальної арифметики. Курс расщитан на вік від 5 до 12 років. Детальніше дізнайтеся по телефону у адміністратора. Бажаємо успіхів в розвитку вашого чада!

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример