Замовити шоколадний фонтан на дитяче свято - мрії збуваються!

chokolad-fontanХочете перетворити день народження дитини на незабутнє торжество? Тоді варто замовити шоколадний фонтан! Втілюйте дитячі мрії в реальність, тим більше у нас фонтан найдоступніший серед пропозицій інших організацій:
Солодкі фрукти чудово поєднуються з чорним шоколадом. Для кислуватих фруктів і ягід личить молочний і білий. Крім того, шоколадний фонтан на дитячий день народження доповнить смак зефіру, печива, тістечок або крекерів. Отже фонтан з шоколаду гарантує вам  100% райської насолоди і святкового настрою на все свято! 
Фонтан з шоколаду Premier трьохрівневий.

Замовити фонтан на дитяче свято можна з 2-х варіантів:

^ маленький фонтан висотою 35см - 500г

^ шоколадний фонтан висотою 55см - 1000г;

Замовити фруктово-ягідну сервіровку**.

**фруктово-ягідна сервіровка: виноград, банан, апельсин, яблука - всього 1,5 кг порізаних і сервірованих фруктів, розраховано на 10-12 персон.

 Ми спеціально зібрали думку людей, які вирішили на дитяче свято замовити шоколадний фонтан. Ось деякі відгуки:

- Це казка, дуже смачно, святково, можна занурювати в шоколад різні шматочки свіжих фруктів і ягід. Гарячий шоколадний робить смак кожного фрукта особливим і неповторним;
- Наші гості побачили цей "шоколадний водопад" вперше. В кожного було нестримне бажання умочити все в шоколад, а потім ще і спробувати шоколад ложкою.
- Для всіх гостей поява фонтану, стало справжнім сюрпризом. Всі фрукти і ягоди, які ми поливали гарячим шоколадом, були дуже смачними, особливо банан і виноград. Це супер!
- Просто диво і для дітей і для дорослих! Ми з дітьми не могли зупинитися, поки не перепробували всі фрукти. Діти вимазалися і були при цьому щасливі, вийшло шоколадне свято.
- Замовили фонтан з шоколаду, нам дуже сподобалося, це справжня вкусняшка. Солодко, незвично і весело. Удома цього не організуєш, день народження дитини залишив незабутні враження!
- Фонтан, це моя дитяча мрія – ціле море шоколаду!
- Шоколадний фонтан виглядає дуже ефектно, це родзинка дитячого свята. Дуже смачно, ніжно, вишукано; адже цей шоколаду так багато – він тече і тече без кінця і краю – це просто казка!

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример