Франчайзинг в Україні - ідея почати свій бізнес «з нуля».

franchise-to-ukraineБізнес франчайзингу в Україні сьогодні на початкових стадіях розвитку. Робити прогнози в період усесвітньої фінансової нестабільності – ідея вельми непроста і суперечлива. Але гострота кризи в Україні поступово спадає, і доки планету всі також терзають катастрофи і стихійні лиха, потепління обстановки все ж відчувається. Наприклад, в банківському секторі - відносно кредитування. А це вже дуже хороша ознака того, аби говорити, що ідея франчайзингу в Україні розвиватиметься. Означає ще не довго, і незабаром можна чекати збільшення споживчого попиту, у тому числі і на франчайзинг в Україні. Окрім іншого, багато підприємців серйозно задумалися над необхідністю диверсифікації власної справи.

Багато TOP менеджерів в Україні торкнулася хвиля скорочень, безробіття і сьогодні залишається на високих для України показниках. Криза накрила хвилею багато компаній, особливо уразливими виявилися менеджери вищої ланки, які отримували досить високу зарплату і користувалися певним пакетом привілеїв. В період оптимізації витрат багато вчорашніх менеджерів виявилися без роботи і стали серйозно замислюватися, чи не пора почати свій бізнес з нуля - відкрити власну справу. Вчорашні менеджери захотіли само реалізуватися, застосувати всі знання, уміння і досвід, але вже у власній справі. Бізнес ідеї, які в стабільний час були мріями і здавалися далекими проектами, сьогодні стали як ніколи актуальними. Адже до відновлення споживчого попиту і збільшення купівельної здатності залишилося не так багато часу. Почати власний бізнес по франчайзингу сьогодні – означає завтра виявитися у виграші, особливо якщо йдеться про незаповнених споживчих нішах, які є у великій кількості на ринку України. Бізнес ідеї, реалізовані сьогодні, можуть дати відчутний відрив від конкурентів завтра. Почати свій бізнес з нуля, відкрити власну справу завдання досить серйозне і непросте, з певною долею рисок і випробувань. Світова практика вже довела, що придбання франчайзингу в Україні - це оптимальне рішення в даній ситуації.

Бізнес по франчайзингу в Україні – це різновид власної справи, бізнес ідеєю якого є система комерційних стосунків двох осіб – франчайзера і франчайзи. Тобто, франчайзер пропонує партнерові - франчайзи - почати власний бізнес, слідуючи перевіреній і успішній системі. Компанія франчайзер надає унікальну робочу бізнес-ідею, яку можна неодноразово використовувати в різних регіонах України. Франчайзинг в Україні означає розвиток згідно певного плану. Це можливість почати свій бізнес по франчайзингу, реалізувавши готові бізнес-ідеї, отримуючи підтримку, консультації, навчання персоналу, забезпечення всіма необхідними технологіями, у тому числі авторськими «ноу-хау», використовуючи маркетингову і рекламну підтримку. При цьому компанія франчайзи дістає можливість почати власний бізнес, не допускаючи поширених помилок і тим самим спростивши тернисту дорогу недосвідчених підприємців, яким в будь-якому разі вирушає кожен, хто вирішив власними силами почати свій бізнес з нуля.

Франчайзинг - це обгрунтовано найменші ризики для обох компаній. Франчайзер не вкладає власний капітал в розвиток мережі, а значить, в розвиток власної торгівельної марки. Саме тому навіть найбільші компанії віддають перевагу виходити на регіональні ринки за допомогою ділових партнерів. Компанії франчайзі стають володарями продуманої і випробуваної системи бізнесу. Кінець кінцем, порівняно з іншими партнерськими схемами, доля банкротств тут набагато менше.

Бізнес по франчайзингу в Україні, як і у всьому світі, є одній з найбільш безпрограшних і надійних систем свого бізнесу, завдяки чому банки із задоволенням дають позикові грошові кошти для таких проектів. Невблаганна статистика свідчить, 85% всіх нових компаній в світі припиняють свою діяльність протягом перших п'яти років. А з тих, які вирішили почати свій бізнес по франчайзингу, - лише 14%, а це істотна різниця для молодих підприємців, що бажають відкрити свій бізнес.

З часів середньовічної Франції слово «franchise» означало привілеї або «вільність», її давали королі своїм підлеглим васалам. Це могло бути право на полювання в королівських лісах, право торгівлі різними товарами, право на будівництво пивоварних заводів або доріг, право відкривати торгівельні крапки або організовувати ярмарки. Через час бізнес ідея стала популярною у всій Європі. Градоначальники стали давати торговцям франчайзинг - особливе право здійснювати торгівлю певними товарами в межах тієї або іншої території. За останнє п'ятдесят років франчайзинг став настільки популярним, що в Америці об'єм роздрібного товарообігу компаній -франчайзі склав 40%, а в Європі близько 30% всього товарообігу.

Це французьке слово дуже швидко стає звичним і для українських підприємців. Франчайзингові агентства і асоціації, наводять наступні дані: у Україні налічується більше 300 франчайзингових мереж торгівлі і послуг, що діють, і більше двадцяти тисяч торгівельних об'єктів, які використовують франчайзинг, займаючись торгівлею або надаючи послуги населенню. Сьогодні франчайзинг в Україні пропонує підприємцеві чималий вибір працюючих бізнес-ідей, які вже випробувані і довели свою ефективність. Франчайзинг в Україні має великий ціновий діапазон. Компанії, що пропонують франчайзинг, відточили свої бізнес-ідеї і випробували його часом, після чого вони готові поділитися своїм досвідом з партнерами. Звичайно, партнер повинен дотримуватися певних стандартів системи в своїй роботі, виконувати певні вимоги франчайзера, але  при цьому у партнера з'являється можливість відкрити свій бізнес, уникнувши більшості помилок і можливого банкротства, оскільки франчайзинг має на увазі надання партнерові продуману і, що не маловажно, прописану схему бізнес ідеї з рекомендаціями і встановленими стандартами.

портал про Воронеж турция из воронежа цены Нашел прикольные темы на телефон.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример