Випускний у Дитячому Центрі "Кузя"

30 травня 2012 у дитячому центрі Кузя на Подолі пройшов Випускний. Майбутні першокласники в урочистій обстановці отримали Дипломи про закінчення курсу занять дитячого центру.

Після вкусняшек і солодкого застілля, свято продовжилося веселою дискотекою з лазерним шоу. Організація дитячого свята справила враження і на малюків і батьків.

Нам з одного боку було дуже приємно дивитися на наших випускників, пишатися їхніми успіхами і знаннями, отриманими в дитячому розвиваючому центрі, а з іншого боку, було дуже сумно усвідомлювати що наші улюблені випускники залишають наш центр і вже будуть ходити на інші заняття - в школу.

Щасливих вам шкільних буднів і захоплюючих уроків наші дорогі! І не забувайте навідуватися до нас у дитячий центр та ділитися своїми успіхами =)

 

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!