Випускний у Дитячому Центрі "Кузя"

30 травня 2012 у дитячому центрі Кузя на Подолі пройшов Випускний. Майбутні першокласники в урочистій обстановці отримали Дипломи про закінчення курсу занять дитячого центру.

Після вкусняшек і солодкого застілля, свято продовжилося веселою дискотекою з лазерним шоу. Організація дитячого свята справила враження і на малюків і батьків.

Нам з одного боку було дуже приємно дивитися на наших випускників, пишатися їхніми успіхами і знаннями, отриманими в дитячому розвиваючому центрі, а з іншого боку, було дуже сумно усвідомлювати що наші улюблені випускники залишають наш центр і вже будуть ходити на інші заняття - в школу.

Щасливих вам шкільних буднів і захоплюючих уроків наші дорогі! І не забувайте навідуватися до нас у дитячий центр та ділитися своїми успіхами =)

 

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример