Як правильно вибрати і замовити аніматорів на дитяче свято?

kak-zakazat-animatorovЯке свято з нетерпінням чекає кожен малюк цілий рік? День народження дитини - улюблене свято в році у будь-якої нормальної людини. Адже в цей день він оточений загальною увагою, подарунками, веселощами і радістю. Усі батьки хочуть, щоб цей день був для дитини особливим, яскравим і незабутнім. Увага дитині і подарунки зможе дати кожен, далеко не кожен впорається з завданням влаштувати цікавий, захоплюючий, веселе свято для іменинника та його гостей. Для цієї та потрібно замовити аніматорів - це підготовлені люди, які захоплюють юних гостей, створюють навколо нас казку.

Як і в будь-якій справі, в організації дитячого свята краще довіритися професіоналам. І якщо це дійсні артисти "від бога", ви можете не переживати за якість свята, задоволеними залишаться як діти, так і дорослі.

Коли доцільно запрошувати аніматора на дитяче свято? Як вибрати і замовити аніматора? З якого віку дитина починає розуміти, що таке дитяче свято і нормально реагувати на аніматора?

Хто такий аніматор? Це людина в образі певного героя казки, мультфільму, книги, який організовує і захоплює учасників заходу в цікаву гру за заданим сценарієм. Всі розуміють, що специфіка роботи з дітьми, а особливо з групою дітей, - завдання не з легких, впорається ній не кожен. Дуже складно управляти групою, яка зібралася ситуативно, на конкретному заході, з різних дітей, деякі з яких, можливо, тільки що познайомилися. Тому хочеться виділити один головний показник хорошого аніматора - коли в гру залучаються всі діти без винятку, навіть замкнутий або сором'язливий дитина. А як домовитися з агресивним дитиною, який спеціально поводиться зухвало? А провідний аніматор так вплине на саботажника, що той приймає правила і вступає в гру з усіма. Аніматор повинен володіти певним набором професійних і особистісних якостей, в числі яких: педагогічні навички, щоб доступно і ясно пояснити дітям правила ігор і завдань; крім того, напевно повинні бути психологічні навички - щоб зміг знайти спільну мову з кожною дитиною, вивести дитину на контакт і організувати командну гру; повинні бути присутніми артистизм і харизма - щоб зміг тримати групу в зацікавленості від початку і до закінчення програми.

При виборі аніматора варто звернути увагу на побажання дитини. Бажано, щоб дитина була знаком з образом героя, його історією. Так як, крім стандартних дитячих ігор з м'ячиками, тунелями, бульбашками і т.д., програма свята має бути пов'язана з сюжетом тієї історії / казки / мультфільму, яку представляє герой, і дітям було б цікаво відчути себе в центрі подій. У разі, якщо ви не робите імениннику і його гостям сюрприз в особі запрошеного героя, було б не зайвим перед святом попередити гостей про те, який герой прийде на їхнє свято або порадити подивитися відповідний мультфільм. Наприклад, ви запрошує на свято своєї дочки Ельзу, і не всі дітки, особливо хлопчаки, можуть бути знайомі з героїнею. У цьому випадку можна порекомендувати гостям заздалегідь подивитися мультфільм з цією героїнею. Дітям цікавіше проводити час з знайомим персонажем.

 На що ще звернути увагу при виборі аніматора? Звичайно, важливо звернути увагу на схожість костюма і образу в цілому з героєм. Громіздкі костюми, особливо в невеликих приміщеннях, не тільки доставляють дискомфорт самому аніматору, але можуть лякати деяких дітей, особливо малюків. Тому краще, все ж, щоб було видно обличчя аніматора. Якщо костюм аніматора передбачає маску, а в групі дітей є малюки до трьох років, аніматору краще одягнути її безпосередньо перед дітьми до почав заходи. Було б непогано, щоб костюми фей, принцес, казкових героїнь були зшиті не з дешевих тканин і кричущих квітів. Костюму потрібно приділити належну увагу, щоб була максимальна відповідність способу в найдрібніших деталях. Діти довірливі, і дешевий, не відповідає образ може викликати нерозуміння або навіть зневагу.

З якого віку діти починають реагувати на аніматора і включатися в гру? Як показує практика - з двох років. Коли дитина вже розуміє просте звернення і завдання. При цьому конкурси і персонажі повинні відповідати віку.

А на завершення хочеться сказати, що замовляти аніматора доцільно не тільки на дитячі дні народження, а на будь-які свята, де є група дітей, а дорослі хотіли б розслабитися на деякий час в звий компанії, при цьому бути спокійними за проведення часу своїх діток. Безпечне, якісне, а головне супер цікаве проведення часу. Дитячий центр Кузя може це гарантувати на 110%. Звертайтеся, телефонуйте, пишіть. Нам в радість приносити Вам радість.

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!