Як правильно вибрати і замовити аніматорів на дитяче свято?

kak-zakazat-animatorovЯке свято з нетерпінням чекає кожен малюк цілий рік? День народження дитини - улюблене свято в році у будь-якої нормальної людини. Адже в цей день він оточений загальною увагою, подарунками, веселощами і радістю. Усі батьки хочуть, щоб цей день був для дитини особливим, яскравим і незабутнім. Увага дитині і подарунки зможе дати кожен, далеко не кожен впорається з завданням влаштувати цікавий, захоплюючий, веселе свято для іменинника та його гостей. Для цієї та потрібно замовити аніматорів - це підготовлені люди, які захоплюють юних гостей, створюють навколо нас казку.

Як і в будь-якій справі, в організації дитячого свята краще довіритися професіоналам. І якщо це дійсні артисти "від бога", ви можете не переживати за якість свята, задоволеними залишаться як діти, так і дорослі.

Коли доцільно запрошувати аніматора на дитяче свято? Як вибрати і замовити аніматора? З якого віку дитина починає розуміти, що таке дитяче свято і нормально реагувати на аніматора?

Хто такий аніматор? Це людина в образі певного героя казки, мультфільму, книги, який організовує і захоплює учасників заходу в цікаву гру за заданим сценарієм. Всі розуміють, що специфіка роботи з дітьми, а особливо з групою дітей, - завдання не з легких, впорається ній не кожен. Дуже складно управляти групою, яка зібралася ситуативно, на конкретному заході, з різних дітей, деякі з яких, можливо, тільки що познайомилися. Тому хочеться виділити один головний показник хорошого аніматора - коли в гру залучаються всі діти без винятку, навіть замкнутий або сором'язливий дитина. А як домовитися з агресивним дитиною, який спеціально поводиться зухвало? А провідний аніматор так вплине на саботажника, що той приймає правила і вступає в гру з усіма. Аніматор повинен володіти певним набором професійних і особистісних якостей, в числі яких: педагогічні навички, щоб доступно і ясно пояснити дітям правила ігор і завдань; крім того, напевно повинні бути психологічні навички - щоб зміг знайти спільну мову з кожною дитиною, вивести дитину на контакт і організувати командну гру; повинні бути присутніми артистизм і харизма - щоб зміг тримати групу в зацікавленості від початку і до закінчення програми.

При виборі аніматора варто звернути увагу на побажання дитини. Бажано, щоб дитина була знаком з образом героя, його історією. Так як, крім стандартних дитячих ігор з м'ячиками, тунелями, бульбашками і т.д., програма свята має бути пов'язана з сюжетом тієї історії / казки / мультфільму, яку представляє герой, і дітям було б цікаво відчути себе в центрі подій. У разі, якщо ви не робите імениннику і його гостям сюрприз в особі запрошеного героя, було б не зайвим перед святом попередити гостей про те, який герой прийде на їхнє свято або порадити подивитися відповідний мультфільм. Наприклад, ви запрошує на свято своєї дочки Ельзу, і не всі дітки, особливо хлопчаки, можуть бути знайомі з героїнею. У цьому випадку можна порекомендувати гостям заздалегідь подивитися мультфільм з цією героїнею. Дітям цікавіше проводити час з знайомим персонажем.

 На що ще звернути увагу при виборі аніматора? Звичайно, важливо звернути увагу на схожість костюма і образу в цілому з героєм. Громіздкі костюми, особливо в невеликих приміщеннях, не тільки доставляють дискомфорт самому аніматору, але можуть лякати деяких дітей, особливо малюків. Тому краще, все ж, щоб було видно обличчя аніматора. Якщо костюм аніматора передбачає маску, а в групі дітей є малюки до трьох років, аніматору краще одягнути її безпосередньо перед дітьми до почав заходи. Було б непогано, щоб костюми фей, принцес, казкових героїнь були зшиті не з дешевих тканин і кричущих квітів. Костюму потрібно приділити належну увагу, щоб була максимальна відповідність способу в найдрібніших деталях. Діти довірливі, і дешевий, не відповідає образ може викликати нерозуміння або навіть зневагу.

З якого віку діти починають реагувати на аніматора і включатися в гру? Як показує практика - з двох років. Коли дитина вже розуміє просте звернення і завдання. При цьому конкурси і персонажі повинні відповідати віку.

А на завершення хочеться сказати, що замовляти аніматора доцільно не тільки на дитячі дні народження, а на будь-які свята, де є група дітей, а дорослі хотіли б розслабитися на деякий час в звий компанії, при цьому бути спокійними за проведення часу своїх діток. Безпечне, якісне, а головне супер цікаве проведення часу. Дитячий центр Кузя може це гарантувати на 110%. Звертайтеся, телефонуйте, пишіть. Нам в радість приносити Вам радість.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример