Що такє квест и як його організувати?

IMG 5273Як організувати квест для дітей? Щоб зрозуміти, про що мова, почнемо з визначення. У перекладі з англійської «quest» означає "пошук". Квест - це різновид гри, в якій для того, щоб досягти конкретної кінцевої мети, необхідно пройти певну кількість завдань. Квест може носити пошуковий характер - коли гравцям або гравцеві необхідно знайти певне місце або предмет, або ж виконати ланцюжок з певних доручень, дій. Квест може бути пізнавальним - коли потрібно знайти відповіді на питання. Зазвичай квест складається таким чином, коли правильно виконане завдання або вірну відповідь ведуть до наступного завдання або питання. І так, крок за кроком, наступне завдання випливає з попереднього, і гравці наближаються до мети і виконують її.
Ще недавно, при згадці слова "квест", ми представляли комп'ютерні ігри певного жанру, але квест гри вже давно вийшли з віртуального світу в реальний, зайнявши в сфері розваг міцну нішу. Ця форма гри цікава не тільки дітям, а й дорослим. Створюються спеціально обладнані ігрові простору з унікальною історією, героями, особливостями і атмосферою. "Квест кімнати" - відмінний варіант не тільки для веселого проведення часу дружній компанії, але навіть для незвичайного побачення. Суть подібних квестів полягає в тому, що, що зробили в замкнутому закритому просторі, необхідно знайти з нього вихід. Щоб вибратися з кімнати, гравцям необхідно вирішувати всілякі головоломки, завдання, знайти підказки і тайники, розшифровувати послання і т.д. Зробивши все правильно, команда виявляється «на волі»!
Ще більш цікавими і масштабними є квести на відкритому повітрі, в межах міста або одного з міських районів. Такі ігри, нерідко, влаштовуються в рамках проведення заходів на честь якогось свята, або в рамках проведення рекламних кампаній. Квести можуть бути пішими, на велосипедах і навіть на авто, коли виграє той учасник або команда, яка перша досягне фінішу. А для цього, на старті, дається перше завдання, наприклад, у вигляді загадки або головоломки, і потрібно вгадати, в якому місці гравців чекає наступне завдання. Це дуже цікаво і захоплююче. Щоб брати участь в подібних квестах, потрібно не тільки добре знати місто, його пам'ятки і навіть історію, а навіть проявити кмітливість, ерудицію, так як питання і завдання створюються, враховуючи ці навички!
Логіка, знання, хороша фізична підготовка, швидкість і веселий настрій - важливі складові квесту. Квест нескладно організувати самостійно при наявності сюжету і фантазії. Творчій людині або групі людей під силу таке завдання. Якщо ж подібні вигадки даються важко, можна замовити професійних аніматорів, що пропонують захоплюючі квест програми. Така форма свята стала користуватися популярністю на дитячому дні народження. Організації з проведення свят пропонують готові сюжети і всю необхідну атрибутику для проведення веселого і захоплюючого заходу. Тематика найрізноманітніша. Безпрограшної і дуже популярною, всім зрозумілою як серед школярів, так і зовсім малюків, є тема «Пірати в пошуках скарбів». Вирішуючи посильні головоломки і завдання, діти в кінці свята знаходять заповітний скринька з скарбами!
350Подросткам будуть цікаві сюжети детективного характеру, наприклад «Шерлок Холмс», «Джеймс Бонд», гангстерського - «Бонні і Клайд», пригодницького - «Гаррі Поттер», фантастичною тематики, наприклад, за мотивами фільму «Назад в майбутнє». Можна придумати квест за мотивами комп'ютерних ігор, наприклад, гри «Майн Крафт». Сюжет будь-якого фільму, мультика або гри можна обіграти і скласти по ньому захоплюючий і пізнавальний квест.
Крім квестів, що задіюють інтелект, знання і логіку, є квести, які необхідно пройти фізично. «Пройти» квест можна не тільки в переносному значенні, але і в самому що не є прямому. Іншими словами, смуга перешкод - це форма квесту. Такі ігри доречно влаштовувати на природі, в лісі, в парку. Завдання, природно, повинні відповідати віку. Для діток це можуть бути мотузкові лабіринти, ігри з м'ячами, проходження нескладних перешкод, влаштованих за допомогою спортивного інвентарю або підручних засобів - відер, шин, кілочок, шишок, гілок і т.д. Для квестів на природі добре підходять сюжети «Індіанці», «Войнушка», «Розкопки динозавра», «Олімпійські ігри», «Лицарські поєдинки».
Який би з видів квесту ви не вибрали, відмінний настрій, веселощі і участь кожного гравця вам буде гарантовано, тому що дуже важко не втягнутись в добре продуманий і захоплюючий квест! Дитячий Центр Кузя надає таку послугу. В арсеналі ідей є квести для дітей і підлітків починаючи з 3-х років і до 14 років.
Звертайтеся і ми захопимо ваших гостей в цікаву, веселу гру, організувавши чудове свято.

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример