Що такє квест и як його організувати?

IMG 5273Як організувати квест для дітей? Щоб зрозуміти, про що мова, почнемо з визначення. У перекладі з англійської «quest» означає "пошук". Квест - це різновид гри, в якій для того, щоб досягти конкретної кінцевої мети, необхідно пройти певну кількість завдань. Квест може носити пошуковий характер - коли гравцям або гравцеві необхідно знайти певне місце або предмет, або ж виконати ланцюжок з певних доручень, дій. Квест може бути пізнавальним - коли потрібно знайти відповіді на питання. Зазвичай квест складається таким чином, коли правильно виконане завдання або вірну відповідь ведуть до наступного завдання або питання. І так, крок за кроком, наступне завдання випливає з попереднього, і гравці наближаються до мети і виконують її.
Ще недавно, при згадці слова "квест", ми представляли комп'ютерні ігри певного жанру, але квест гри вже давно вийшли з віртуального світу в реальний, зайнявши в сфері розваг міцну нішу. Ця форма гри цікава не тільки дітям, а й дорослим. Створюються спеціально обладнані ігрові простору з унікальною історією, героями, особливостями і атмосферою. "Квест кімнати" - відмінний варіант не тільки для веселого проведення часу дружній компанії, але навіть для незвичайного побачення. Суть подібних квестів полягає в тому, що, що зробили в замкнутому закритому просторі, необхідно знайти з нього вихід. Щоб вибратися з кімнати, гравцям необхідно вирішувати всілякі головоломки, завдання, знайти підказки і тайники, розшифровувати послання і т.д. Зробивши все правильно, команда виявляється «на волі»!
Ще більш цікавими і масштабними є квести на відкритому повітрі, в межах міста або одного з міських районів. Такі ігри, нерідко, влаштовуються в рамках проведення заходів на честь якогось свята, або в рамках проведення рекламних кампаній. Квести можуть бути пішими, на велосипедах і навіть на авто, коли виграє той учасник або команда, яка перша досягне фінішу. А для цього, на старті, дається перше завдання, наприклад, у вигляді загадки або головоломки, і потрібно вгадати, в якому місці гравців чекає наступне завдання. Це дуже цікаво і захоплююче. Щоб брати участь в подібних квестах, потрібно не тільки добре знати місто, його пам'ятки і навіть історію, а навіть проявити кмітливість, ерудицію, так як питання і завдання створюються, враховуючи ці навички!
Логіка, знання, хороша фізична підготовка, швидкість і веселий настрій - важливі складові квесту. Квест нескладно організувати самостійно при наявності сюжету і фантазії. Творчій людині або групі людей під силу таке завдання. Якщо ж подібні вигадки даються важко, можна замовити професійних аніматорів, що пропонують захоплюючі квест програми. Така форма свята стала користуватися популярністю на дитячому дні народження. Організації з проведення свят пропонують готові сюжети і всю необхідну атрибутику для проведення веселого і захоплюючого заходу. Тематика найрізноманітніша. Безпрограшної і дуже популярною, всім зрозумілою як серед школярів, так і зовсім малюків, є тема «Пірати в пошуках скарбів». Вирішуючи посильні головоломки і завдання, діти в кінці свята знаходять заповітний скринька з скарбами!
350Подросткам будуть цікаві сюжети детективного характеру, наприклад «Шерлок Холмс», «Джеймс Бонд», гангстерського - «Бонні і Клайд», пригодницького - «Гаррі Поттер», фантастичною тематики, наприклад, за мотивами фільму «Назад в майбутнє». Можна придумати квест за мотивами комп'ютерних ігор, наприклад, гри «Майн Крафт». Сюжет будь-якого фільму, мультика або гри можна обіграти і скласти по ньому захоплюючий і пізнавальний квест.
Крім квестів, що задіюють інтелект, знання і логіку, є квести, які необхідно пройти фізично. «Пройти» квест можна не тільки в переносному значенні, але і в самому що не є прямому. Іншими словами, смуга перешкод - це форма квесту. Такі ігри доречно влаштовувати на природі, в лісі, в парку. Завдання, природно, повинні відповідати віку. Для діток це можуть бути мотузкові лабіринти, ігри з м'ячами, проходження нескладних перешкод, влаштованих за допомогою спортивного інвентарю або підручних засобів - відер, шин, кілочок, шишок, гілок і т.д. Для квестів на природі добре підходять сюжети «Індіанці», «Войнушка», «Розкопки динозавра», «Олімпійські ігри», «Лицарські поєдинки».
Який би з видів квесту ви не вибрали, відмінний настрій, веселощі і участь кожного гравця вам буде гарантовано, тому що дуже важко не втягнутись в добре продуманий і захоплюючий квест! Дитячий Центр Кузя надає таку послугу. В арсеналі ідей є квести для дітей і підлітків починаючи з 3-х років і до 14 років.
Звертайтеся і ми захопимо ваших гостей в цікаву, веселу гру, організувавши чудове свято.

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример