Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення. Від 1 до 3-х років ми пропонуємо курси розвитку дитини: Монтессорі, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво, Ліплення.
Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво Від 3 до 5-х років пропонуємо навчання на курсах: Умка, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Світ казок, Образотворче мистецтво.
Підготовка до школи, Танцювальне студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи. Від 5 до 7-х років пропонуємо навчання на курсах: Підготовка до школи, Танцювальна студія, Музична студія, Англійська, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи для дітей.

Свято 8 березня

Друк
PDF

Свято 8 Березня відоме кожному із нас з самого дитинства, але мало хто замислювався, що ми святкуємо. Ми просто звикли до нього як до Нового року. Така традиція і рік за роком чоловіки вирішують питання, яким має бути подарунок на 8 березня. Ми все менше вживаємо офіційну назву свята Міжнародний жіночий день, та все більше асоціюємо його з початком весни. Цікаво, але тільки на території колишнього СРСР він став саме жіночим днем. Зануримося в коротку історію свята.

Історія свята 8 березня
 


Багато хто вважає, що історія цього свята безпосередньо пов'язана з іменем Клари Цеткін, відомої революціонерки. Цікаво, що все почалося набагато раніше.
Вся громадське життя жінок до двадцятого століття в основному зводилася до недільних відвідин церкви. І ось у другій половині дев'ятнадцятого століття жінки вирішили відстоювати свої права. У США 1857 8 березня робітниці фабрик Нью-Йорка вийшли на вулиці з вимогами скорочення робочого дня і паритету в умовах заробітної плати з чоловіками. В той час чоловіки і жінки працювали по 16 годин на добу, але заробітна плата жінок була менша. Саме тоді в Америці почали створюватися різні профспілкові організації і після подій викладених вище, була створена і жіноча профспілкова організація. Трохи пізніше 1910 року в Копенгагені проходила Міжнародна конференція жінок-соціалістів, на ній свою доповідь робила вже згадана Клара Цеткін. Вона запропонувала святкувати Міжнародний жіночий день 8 березня. Це пропозиція була висловлена, як певний заклик до всіх жінок відстоювати свої права. І почався рух. Через рік привітання на 8 березня можна було почути в таких країнах як Австрія, Данія, Німеччина. У маніфестації було задіяно більше мільйона чоловік. Жінки домагалися прав обирати і займати керівні посади. У наступні роки це свято в багатьох країнах відзначався в різні дні. І ось в 1914 році жіночий день пройшов саме 8 березня, оскільки цього року це була неділя. З тих пір так і повелося.
У Росії ж перший жіночий день провели у 1913 році, в Петербурзі. А вже в Радянському Союзі привітання на 8 березня мало офіційний статус. Жінка отримала повну рівноправність з чоловіком. Час йшов і міжнародний жіночий день поступово відійшов від прив'язки до політики. У 1965 році в СРСР це свято стає вихідним днем. І зараз ми вже наперед плануємо, як провести цей додатковий неробочий день в календарі.
Привітання на 8 березня, як вже було сказано, можна почути не тільки на території колишнього СРСР, але і в інших країнах. Ми думаємо вам буде цікаво дізнатися, як проходить це свято за кордоном.

Привітання
на 8 березня в Німеччині

У Німеччині день 8 березня є робочому днем. У цій країні свято має соціалістичну історію. До речі, у Східній Німеччині свято відзначалося, у той час як мешканка Західної Німеччини не знала, що таке подарунок на 8 березня. Коли Німеччина стала єдиною країною, свято почало поширюватися і на захід. Але повально відзначати це свято у німців так і не стало традицією. Більш значним жіночим святом в Німеччині вважається День матері, який відзначається у травні.


Привітання на 8 березня в Італії

 
Італія, хоч і не входила в колишній соцтабір, відноситься до цього свята так само як ми. Подарунок на 8 березня тут отримує практично кожна жінка. Вихідного дня в цей день в Італії немає. Італійки вважають за краще цього дня збиратися жіночими компаніями і відправляються в ресторани, бари чи кафе. Увечері по всьому Риму відкривається повно барів з чоловічим стриптизом, і вхід для жінок в цей день безкоштовний.
 
Привітання на 8 березня у Франції

У Франції цей день широко не відзначається, хоча, звичайно ж, згадку про нього можна побачити в засобах масової інформації. Святкують його тільки комуністи і інші прихильники лівих ідей. Жіночим же днем у Франції є День матері, який відзначається у травні. Молодих ж дівчат подарунок на 8 березня не чекає, їх зазвичай вручають на День Святого Валентина.

Привітання на 8 березня в Литві

Після виходу зі складу СРСР, литовці про цей день поступово забувають. Святкується він лише там, де велика російськомовна діаспора. Статусу офіційного державного свята 8 березня не має.

Привітання на 8 березня у В'єтнамі

У В'єтнамі жінок вітають вже дві тисячі років. Давним-давно це свято мало назву День пам'яті сестер Чинг. Це були історичні персони, які брали участь у визвольній війні В'єтнаму від Китаю. Що б не здаватися в полон китайцям, дівчата кинулися в річку. Коли у В'єтнамі встановився соціалістичний режим, свято пам'яті сестер Чинг перейшло до 8 березня.

Ми вже розібралися в історії 8 березня, в особливостях святкування в різних країнах цього дня. Залишилось головне - вирішити як привітати своїх улюблених дружин, мам, подруг, бабусь. Подарунок на 8 березня, який він повинен бути? Які привітання на 8 березня приготувати? Питання, що багато чоловіків вирішують напередодні цього дня. Ми дамо вам декілька ділових рад з приводу них. Жінці потрібна увага, як можна більше уваги! Причому в різних формах. Ніякий розкішний подарунок на 8 березня, просто відданий в руки, не порадує жінку. Потрібні слова - компліменти, вірші. Жінка любить слухати. Будьте передбачуваними. Багато хто говорить про індивідуальний підхід при виборі подарунка на 8 березня, хочуть якось зоригінальничати і стверджують, що найкраще це сюрприз. Насправді це не зовсім так. Наприклад, сюрприз для жінки повинен бути трохи передбачуваним. Так як непередбачуваність жіноче начало просто боїться. Краще постаратися вгадати якого подарунка на 8 березня хоче жінка і здивувати її більш високою ціною, більш престижною маркою. До речі, надмірне тринькання також жінці не до душі: «Навіщо ти витратив купу грошей, адже можна було б ...» Знайте, недорогий подарунок можна компенсувати великою кількістю і витонченістю компліментів. Жінка хоче постійних підтверджень того що вона красива і приваблива. Ці підтвердження - багато цілком стереотипних компліментів і виключно жіночих подарунків. Подарунок на 8 березня може бути будь-яким, головне що б він допомагав жінці утвердиться в її жіночій сутності.

8 березня - свято весни, свято підвищеної уваги до жінки. Пам'ятайте, наші прекрасні жінки чекають від нас ніжності, подарунків, квітів, турботи ... Не будемо забувати про це і в інші дні.

Заказ Діда Мороза

ВІДКРИТИ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

РОЗВИТОК ДИТИНИ

КЛУБ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРОПОЗИЦІЇ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ АДРЕСИ

Написати нам

Обмен ссылками

Сценарії дитячих свят

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример