Новини

razvivalkiДитячий центр раннього розвитку Кузя активно набирає групи та запрошує діточок від 1 до 7 років розділити новий учбовий рік у дружній компанії. Навчання не повинно бути тяжким, а повинно бути в радість. І педагоги нашого учбового центру знають, як досягти зацікавленості та позитивного результату від навчання. Програми нашого дитячого центру використовують у навчанні діток тільки найдієвіше і добре зарекомендовані методики, серед яких такі як: Монтесорі, Домана, Зайцева, Нікітіних. Наші програми складені з урахуванням фізіологічного та психологічного розвитку дитини і покликані зробити навчання максимально цікавим і ресурсним. Групи вікові і поділяються на курси: «Монтесорі» для малюків 1-3 рочків, «Умка» для діточок 3-5 років і «Підготовка до школи» для дітей 5-7 років. Дитячий центр кузя буде радий прийняти вашу дитину до лав своїх учнів. Знайти всю необхідну інформацію можна у розділі «Розвиваючі заняття» або зателефонувавши адміністраторам нашого центру, які нададуть вичерпні відповіді на ваші запитання.

Що такє квест и як його організувати?

IMG 5273Як організувати квест для дітей? Щоб зрозуміти, про що мова, почнемо з визначення. У перекладі з англійської «quest» означає "пошук". Квест - це різновид гри, в якій для того, щоб досягти конкретної кінцевої мети, необхідно пройти певну кількість завдань. Квест може носити пошуковий характер - коли гравцям або гравцеві необхідно знайти певне місце або предмет, або ж виконати ланцюжок з певних доручень, дій. Квест може бути пізнавальним - коли потрібно знайти відповіді на питання. Зазвичай квест складається таким чином, коли правильно виконане завдання або вірну відповідь ведуть до наступного завдання або питання. І так, крок за кроком, наступне завдання випливає з попереднього, і гравці наближаються до мети і виконують її.
Ще недавно, при згадці слова "квест", ми представляли комп'ютерні ігри певного жанру, але квест гри вже давно вийшли з віртуального світу в реальний, зайнявши в сфері розваг міцну нішу. Ця форма гри цікава не тільки дітям, а й дорослим. Створюються спеціально обладнані ігрові простору з унікальною історією, героями, особливостями і атмосферою. "Квест кімнати" - відмінний варіант не тільки для веселого проведення часу дружній компанії, але навіть для незвичайного побачення. Суть подібних квестів полягає в тому, що, що зробили в замкнутому закритому просторі, необхідно знайти з нього вихід. Щоб вибратися з кімнати, гравцям необхідно вирішувати всілякі головоломки, завдання, знайти підказки і тайники, розшифровувати послання і т.д. Зробивши все правильно, команда виявляється «на волі»!
Ще більш цікавими і масштабними є квести на відкритому повітрі, в межах міста або одного з міських районів. Такі ігри, нерідко, влаштовуються в рамках проведення заходів на честь якогось свята, або в рамках проведення рекламних кампаній. Квести можуть бути пішими, на велосипедах і навіть на авто, коли виграє той учасник або команда, яка перша досягне фінішу. А для цього, на старті, дається перше завдання, наприклад, у вигляді загадки або головоломки, і потрібно вгадати, в якому місці гравців чекає наступне завдання. Це дуже цікаво і захоплююче. Щоб брати участь в подібних квестах, потрібно не тільки добре знати місто, його пам'ятки і навіть історію, а навіть проявити кмітливість, ерудицію, так як питання і завдання створюються, враховуючи ці навички!
Логіка, знання, хороша фізична підготовка, швидкість і веселий настрій - важливі складові квесту. Квест нескладно організувати самостійно при наявності сюжету і фантазії. Творчій людині або групі людей під силу таке завдання. Якщо ж подібні вигадки даються важко, можна замовити професійних аніматорів, що пропонують захоплюючі квест програми. Така форма свята стала користуватися популярністю на дитячому дні народження. Організації з проведення свят пропонують готові сюжети і всю необхідну атрибутику для проведення веселого і захоплюючого заходу. Тематика найрізноманітніша. Безпрограшної і дуже популярною, всім зрозумілою як серед школярів, так і зовсім малюків, є тема «Пірати в пошуках скарбів». Вирішуючи посильні головоломки і завдання, діти в кінці свята знаходять заповітний скринька з скарбами!
350Подросткам будуть цікаві сюжети детективного характеру, наприклад «Шерлок Холмс», «Джеймс Бонд», гангстерського - «Бонні і Клайд», пригодницького - «Гаррі Поттер», фантастичною тематики, наприклад, за мотивами фільму «Назад в майбутнє». Можна придумати квест за мотивами комп'ютерних ігор, наприклад, гри «Майн Крафт». Сюжет будь-якого фільму, мультика або гри можна обіграти і скласти по ньому захоплюючий і пізнавальний квест.
Крім квестів, що задіюють інтелект, знання і логіку, є квести, які необхідно пройти фізично. «Пройти» квест можна не тільки в переносному значенні, але і в самому що не є прямому. Іншими словами, смуга перешкод - це форма квесту. Такі ігри доречно влаштовувати на природі, в лісі, в парку. Завдання, природно, повинні відповідати віку. Для діток це можуть бути мотузкові лабіринти, ігри з м'ячами, проходження нескладних перешкод, влаштованих за допомогою спортивного інвентарю або підручних засобів - відер, шин, кілочок, шишок, гілок і т.д. Для квестів на природі добре підходять сюжети «Індіанці», «Войнушка», «Розкопки динозавра», «Олімпійські ігри», «Лицарські поєдинки».
Який би з видів квесту ви не вибрали, відмінний настрій, веселощі і участь кожного гравця вам буде гарантовано, тому що дуже важко не втягнутись в добре продуманий і захоплюючий квест! Дитячий Центр Кузя надає таку послугу. В арсеналі ідей є квести для дітей і підлітків починаючи з 3-х років і до 14 років.
Звертайтеся і ми захопимо ваших гостей в цікаву, веселу гру, організувавши чудове свято.

Як правильно вибрати і замовити аніматорів на дитяче свято?

kak-zakazat-animatorovЯке свято з нетерпінням чекає кожен малюк цілий рік? День народження дитини - улюблене свято в році у будь-якої нормальної людини. Адже в цей день він оточений загальною увагою, подарунками, веселощами і радістю. Усі батьки хочуть, щоб цей день був для дитини особливим, яскравим і незабутнім. Увага дитині і подарунки зможе дати кожен, далеко не кожен впорається з завданням влаштувати цікавий, захоплюючий, веселе свято для іменинника та його гостей. Для цієї та потрібно замовити аніматорів - це підготовлені люди, які захоплюють юних гостей, створюють навколо нас казку.

Як і в будь-якій справі, в організації дитячого свята краще довіритися професіоналам. І якщо це дійсні артисти "від бога", ви можете не переживати за якість свята, задоволеними залишаться як діти, так і дорослі.

Коли доцільно запрошувати аніматора на дитяче свято? Як вибрати і замовити аніматора? З якого віку дитина починає розуміти, що таке дитяче свято і нормально реагувати на аніматора?

Хто такий аніматор? Це людина в образі певного героя казки, мультфільму, книги, який організовує і захоплює учасників заходу в цікаву гру за заданим сценарієм. Всі розуміють, що специфіка роботи з дітьми, а особливо з групою дітей, - завдання не з легких, впорається ній не кожен. Дуже складно управляти групою, яка зібралася ситуативно, на конкретному заході, з різних дітей, деякі з яких, можливо, тільки що познайомилися. Тому хочеться виділити один головний показник хорошого аніматора - коли в гру залучаються всі діти без винятку, навіть замкнутий або сором'язливий дитина. А як домовитися з агресивним дитиною, який спеціально поводиться зухвало? А провідний аніматор так вплине на саботажника, що той приймає правила і вступає в гру з усіма. Аніматор повинен володіти певним набором професійних і особистісних якостей, в числі яких: педагогічні навички, щоб доступно і ясно пояснити дітям правила ігор і завдань; крім того, напевно повинні бути психологічні навички - щоб зміг знайти спільну мову з кожною дитиною, вивести дитину на контакт і організувати командну гру; повинні бути присутніми артистизм і харизма - щоб зміг тримати групу в зацікавленості від початку і до закінчення програми.

При виборі аніматора варто звернути увагу на побажання дитини. Бажано, щоб дитина була знаком з образом героя, його історією. Так як, крім стандартних дитячих ігор з м'ячиками, тунелями, бульбашками і т.д., програма свята має бути пов'язана з сюжетом тієї історії / казки / мультфільму, яку представляє герой, і дітям було б цікаво відчути себе в центрі подій. У разі, якщо ви не робите імениннику і його гостям сюрприз в особі запрошеного героя, було б не зайвим перед святом попередити гостей про те, який герой прийде на їхнє свято або порадити подивитися відповідний мультфільм. Наприклад, ви запрошує на свято своєї дочки Ельзу, і не всі дітки, особливо хлопчаки, можуть бути знайомі з героїнею. У цьому випадку можна порекомендувати гостям заздалегідь подивитися мультфільм з цією героїнею. Дітям цікавіше проводити час з знайомим персонажем.

 На що ще звернути увагу при виборі аніматора? Звичайно, важливо звернути увагу на схожість костюма і образу в цілому з героєм. Громіздкі костюми, особливо в невеликих приміщеннях, не тільки доставляють дискомфорт самому аніматору, але можуть лякати деяких дітей, особливо малюків. Тому краще, все ж, щоб було видно обличчя аніматора. Якщо костюм аніматора передбачає маску, а в групі дітей є малюки до трьох років, аніматору краще одягнути її безпосередньо перед дітьми до почав заходи. Було б непогано, щоб костюми фей, принцес, казкових героїнь були зшиті не з дешевих тканин і кричущих квітів. Костюму потрібно приділити належну увагу, щоб була максимальна відповідність способу в найдрібніших деталях. Діти довірливі, і дешевий, не відповідає образ може викликати нерозуміння або навіть зневагу.

З якого віку діти починають реагувати на аніматора і включатися в гру? Як показує практика - з двох років. Коли дитина вже розуміє просте звернення і завдання. При цьому конкурси і персонажі повинні відповідати віку.

А на завершення хочеться сказати, що замовляти аніматора доцільно не тільки на дитячі дні народження, а на будь-які свята, де є група дітей, а дорослі хотіли б розслабитися на деякий час в звий компанії, при цьому бути спокійними за проведення часу своїх діток. Безпечне, якісне, а головне супер цікаве проведення часу. Дитячий центр Кузя може це гарантувати на 110%. Звертайтеся, телефонуйте, пишіть. Нам в радість приносити Вам радість.

zakazat-ded-morozЧас замовити Діда Мороза і Снігуроньку, адже скоро Новий рік - найулюбленіше і довгоочікуване свято дітей і дорослих, його чекають цілий рік!

Наш Дідусь бере найактивнішу участь у святі, адже він самий добрий і найвеселий, найніжніший - він справжній! Це незабутня новорічна казка, можна запросити Діда Мороза і Снігуроньку прямо до себе додому, а значить будуть веселощі та сміх, вікторини та розіграші, навіть конкурси карнавальних костюмів. Дід Мороз подолав дуже довгий шлях для зустрічі з дівчатками і хлопчиками, вони дуже чекають той момент, коли можна буде знайти свій подарунок під ялинкою. А якщо цей подарунок вручить добрий Дідусь Мороз, тоді щастя дитині буде безмежним. До замовлення Діда Мороза необхідно підготуватися заздалегідь: вивчити з дитиною віршик, дізнатися у малюка який подарунок буде найбажанішим - адже подарунок, про який мріє дитина, може бути не дуже дорогим. Чудово, що є свято Новий Рік, і прекрасно, що кожен раз ми можемо зустріти його по-новому.

Замовити Діда Мороза, визначитися з безлічі пропозицій - вибір, до якого бажано підійти уважно, щоб обраний Вами Дідусь вмів спілкуватися із зовсім маленькими дітками, розумів, як підійти, не налякати, що сказати, що запитати, де похвалити, загалом, викликати довіру , принести масу радісних хвилин і залишити захоплені спогади на весь рік! Адже малюк ще так вірить у казку і кожен Новий рік для нього особливий. Існує багато організацій, де можна запросити Діда Мороза і Снігуроньку. Не забудьте і про новорічне костюмі дитини, наряд теж має важливе значення, як же можна здатися перед знаменитим Дідусем в звичайному одязі ... Не завадить одягнутися в карнавальні костюми всією сім'єю, адже зараз вибір карнавальних нарядів величезний. Це чарівний ритуал, як передчуття чогось таємничого, нового. Новий рік це завжди сподівання - мрії, нові цілі, які неодмінно повинні здійснитися. У Новий рік ми завжди віримо в найкраще, найщасливіше і добре.

otkritie-vishnovoe

Відкрився дитячий центр Вишневе. Задоволеними залишилися всі - і дорослі і діти, які прийшли на свято відкриття дитячого центру в м Вишневе, Київської області. Свято проходило в спекотний літній день і був наповнений позитивом і доброзичливістю. Мами і тата змогли оцінити формат і рівень дитячого центру Вишневе, познайомилися з навчальною частиною: обладнанням та навчальними матеріалами.
Батьки записували дітей на пробні уроки і вже з понеділка малюки почнуть ходити на розвиваючі заняття. Крім того, в дитячому центрі планується надавати послуги тимчасового прибування дитини. А тим хто не зміг відвідати свято відкриття дитячого центру Вишневе, рекомендуємо зателефонувати і записатися на пробне заняття поки є така можливість.

leto-kuzyaЗ червня по серпень 2015 р дитячий центр на Подолі переходить на літній розклад занять, тобто розвиваючі заняття будуть проходить тільки в першій половині дня.

<< Початок < 1 3 5 6 7 > Кінець >>

Сторінка 3 з 7

Як обрати гарний Дитячий центр

Як обрати гарний Дитячий центр раннього розвитку?

На сьогоднішній день спеціалізовані центри і дитячі клуби, що пропонують ранній розвиток, можуть поставити перед питанням багатьох батьків. Фахівці прогнозують що розвиваючі заняття для дитини в дитячому центрі дуже скоро стануть звичайним явищем, як колись стали шкільні секції, це визнають і сучасні батьки. Детальніше про дитячі центри та дитячі клуби

Дитячі центри - погляд зсередини. Центр розвитку дитини – бізнес чи покликання?

Всі народжуються з приблизно однаковими шансами, але основа майбутнього для кожного закладається в дитинстві, спочатку в сім'ї, а потім в тих установах, де дитина отримає свій перший життєвий досвід, який надалі і визначить його Долю. Детальніше про бізнес дитячий центр

online

Меня зовут Лиза, могу ли я вам помочь?

Оставьте свой телефон и я свяжусь с вами

Ваш телефон принят!

Пример Пример